Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
reset1990

cyklop

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cyklop
reset1990    0

witam !

mam pytanie jak sprawdzic rozdzielacz 3 selekcyjny w cyklopie czy działa??

słabo zamyka mi łyzke ;/ jak podnosze ramie to sama mi sie troche otwiera i nie dociska ..

mi sie wydaje ze to jest wina albo kostki albo rozdzielacza jak to sparawdzic ?

chaner123    7

nie ruszaj rozdzielacza

uszczelniacze w tłoku do wymiany koszt ok.50zł

Edytowano przez chaner123

reset1990    0

ale w jakim tłoku ??

jeszcze zima wszystko było ok jak kupiłem nowa pompe to po jakims czasie zaczeło sie tak dziac z ta łyzka

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mati2812820
      Witam. Panowie, szukam nowego rozdzielacza do trolla. Użytkuje może ktoś taki : http://allegro.pl/rozdzielacz-hydrauliczny-4-sekcyjny-40l-i7185239202.html? Czy spełnia on swoje zadanie? Czy lepiej dopłacić do tego za 1300 zł? : http://allegro.pl/rozdzielacz-troll-4-sekcyjny-hydrotor-i7193082835.html
    • Przez Krzysiu1233
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o pomoc w sprawie nujn unhz 100. Mianowicie jest taki problem że gdy olej się nagrzeje to maszyna nie ma siły i nie da się nie pracować. Dodam że pompa została wymieniona i nic się nie zmieniło, olej zimny jest ok, po dłuższej pracy brak siły. Gdy zamknę lyche to się lekko otwiera , a jak podniose do góry to powoli opada. Czy jest problem w rozdzielaczach? Jest tam jakieś uszczelnienie? Da się samodzielnie to naprawić? Proszę o pomoc.
      Z poważaniem

• Przez michalmat
      witam
      ma ktoś jakiś dobry patent jak rozkręcić siłownik obrotu od trola? boję się go traktować palnikiem, żeby go nie rozhartować.
    • Przez gosysko
      Jakie są wady i zalety ładowacza troll. Słyszałem o pękających ramach, ale czy to jest prawda, jak często to się zdarza??
    • Przez dziki97
      Witam jestem od niedawana użytkownikiem unhz 750. Ostatnio jak zacząłem nim kopać jeden rozdzielać przestał pracować.Nie działają mi tyknie łapy, skręt oraz drugi siłownik na ramieniu. Usłyszałem tylko pstryknięcie. Nie wiem co się stało być może włączył się jakiś bezpiecznik. Proszę o pomoc może wam zdarzyło się to samo????????? Proszę o pomoc gg 6179077!!!!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.