Skocz do zawartości
Balzak

Różnice między Claasem Protectorem a Mercatorem

Polecane posty

Balzak    2

Zastanawiam sie nad kupnem takiego sprzętu tylko nie wiem jakię są róznice?? Jeszcze w grę wchodzi NH 1545. Który proponujecie???

Pozdrawiam Balzak

Kamyk514    0

Jeśli chodzi o claasy to bym polecił Mercatora u mnie na wsi jest dużo takich i ludzie sobie je chwalą

Balzak    2

Ale minusem jest to ze trzeba przekładać sita. inne np. do żyta a inne np. do mieszanki.

Pozdrawiam Balzak

Wiadomość z agroFakt.pl

Przemek15    5

Wejdz na www.konedata.net jesli chcesz znac szczegoly parametry obu tych kombajnow. Generalnie Protector jest po prostu mniejszy od Mercatora.

buchaj    0

Ja ze swojej strony odradzam protectora. Mam takiego i z przyjemnością zamieniłbym go chćby na vistulę :angry:

DJBOMBA12    10
Ja ze swojej strony odradzam protectora. Mam takiego i z przyjemnością zamieniłbym go chćby na vistulę :angry:
a ja bym go polecij używalem takiego przez 2 lata (protectora najwiekszjej wersji) jag go kupiłe był bardzo zniszczony poniewasz od nowosci nie był garazowany i żatko używany w zagranicznym gospodarstwie rok jedździłem taki jaki był zniszczony (przynajmniej był umalowany) więc ciagle sie psuł a nanastepny rok zrobilismy generalny remont no całego kombajnu oprucz farby po remoncie chodził oki nic sie niepsuło poprostu chodził jak zegarek ale w końcu tata powedział ze go sprzedajemy bo był dla nas zamały.

jankris    10

Przez dziesięć sezonów kosiłem Protectorem. Był super. Był protoplastą Merkatora 50. Teraz dopiero zobaczyłem czym mógł się różnić. Niczym, oprócz szerokości hedra i lat produkcji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się