Polecane posty

darko38    1

witam

wiem ze temat jest stary ale ponawiam pytanie użytkownika wyżej czy ktoś posiada instrukcje bądź jakiekolwiek opinie o komputerze bravo 201?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Eliasz12
      Witam proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu z podłączeniem włączników skranych (krańcowek) które załączają cewki do siłownika który blokuję stabilizację belki to jest w opryskiwaczu tecnoma ale proszę o pomoc kogoś tylko aby powiedział mi który pierwszy ma załączać a który wyłączac w opryskiwaczu mam mam dwie krańcówki jedna załącza się lub wyłącza gdy rozłożę lance a druga jest koło siłownika  proszę o pomoc wstawię rysunek jak to wygląda proszę aby ktoś mi to wytłumaczył 

• Przez goorall_88
      W sterowniku najprawdopodobniej nie działa ekran dotykowy. Czy obsłużę wszystkie funkcje prasy bez tego? Nie widzę innej możliwości zmiany ustawień liczbowych np. Do owinięcia siatką. I pełnego ręcznego sterowania np. Podnoszenia klapy. Czy jest możliwość obsługi tego przyciskami? Czy jedynie naprawa? Nie można chyba tego źle podłączyć? Funkcje z przycisków działają prawidłowo np. Podnoszenie podbieracza czy opuszczanie noży. Sterownik jest w wersji podstawowej bez pokrętła.
    • Przez michalllllll
      Witam! 
      Zakupiłem ostatnio rozsiewacz Rauch Axera H EMC 1101 wraz z komputerem Quantron P. Jako ,że mój ciągnik nie posida złącza isobus 11783 jestem zmuszony przerobić złącze isobus wychodzące z rozsiewacza na złącze db9 aby połączyć komputer z rozsiewaczem. Problem w tym ,że nie wiem pod które piny złącza db9 podłączyć kable z isobusa. Jeśli ktoś wie jak je podłączyć proszę o odpowiedź.  Z góry dziękuję za odpowiedź!  Dla jasności przesyłam schemat do połączenia.schemat isobus db9.pdf
    • Przez pwduda
      Witam,
      podczas pracy rozrzutnikiem brochard dragon 2001 wypięła sie zawleczka zabezpieczająca i odczepił mi się rozrzutnik wyrywając kable ze sterownika. Wszystkie kable są czarne ale widoczne są na nich numery.
      I teraz pytanie do użytkowników - czy ktoś miał juz podobny problem i moze mi pomóc? Może ktoś ma schemat takowego sterownika? Lub ktoś może mi pomóc?
      W załączniku zdjęcie sterownika

• Przez bociano1
      Witam. Mam problem z wagą w paszowozie mianowicie po włączeniu wyświetla się taki błąd i nie można zrobić nic poza wyłączeniem i włączeniem. Paszowóz kupiony w tym tygodniu. Jest to sano 8m3. U poprzedniego wlasciciela działała normalnie. Spotkał się ktoś z czymś takim?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj