Skocz do zawartości
marcin2057

biała plama na oku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Biała
marcin2057    21

Witam ostatnio oglądałem jałówkę która miałem zamiar kupić i zauważyłem że na jednym oku ma białą plamę a na drugim białą mgłę Czy jest to jakiś poważny problem z oczami czy tak po porostu niektóre sztuki tak mają?

Ma ktoś sprawdzony sposób na muchy w oborze tak aby "nie gryzły " krów?

pawel85    0

Białe naloty na oczach często są przypisywane chorobie BVD/MD

u mnie sztuki które zarażły inne też miały białe naloty na oczach.

to samo było u cieląt które padły .

Ale w twoim przypadku nie musi to byc akurat oznaką bvd

Wiadomość z agroFakt.pl

Mati10    8

Czy ta sztuka którą chcesz/chciałeś kupić dobrze widziała?? U mnie zamglone oko zdarz się gdy zwierzę o coś uderzy i traci wzrok, najczęściej po jakimś czasie on wraca i jest ok.

marcin2057    21

Zakupiłem ta jałówkę i za dobrze nie widzi bo jak chodziła po pastwisku to czasem zdarzało się jej iść prosto na ścianę lecz w ostatniej chwili skręcała, więc trochę widzi, a już się ocieliła i ciele zdrowe i trzymam je na remont stada wiec raczej nie jest to bvd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.