Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafa007    5

Witam

To nie będzie może temat do dyskusji:) ale na pewno znajdzie duże poparcie proszę tu o wystawianie danych / kontaktów przez dilerów itp na swoje składnice

Jakie ciągniki można u was dostać jak złapać kontakt przez internet , telefon , gdzie osobiście

Sam poszukuje dilerów na Landini ale sądzę ze może przydać się nie tylko w mojej sprawie i nie tylko w tej marce

Pozdrawiam i proszę o wpisy

wojo123    3

HBT Agromarket Kroczyce oferują ciągniki i maszyny rolnicze firmy: Deutz Fahr,Same,lamborghini,Unia Group,Farmer,Pottinger,Kuhn i wiele innych strona internetowa: http://www.hbtmarket.pl/ polecam bo sam u nich kupowałem na stronie znajdziesz numer kontaktowy z przedstawicielami handlowymi przyjadą i przedstawią ci ofertę do mnie przyjechał.W przyszłości zamierzam kupować ciągnik i napewno będzie kupiony deutz fahr napewno u nich. Polecam. :rolleyes:

mlody89    1

@rafa007 z jakiego województwa jestes?? Jak Cię interesuje mogę dać Ci namiar na dealerów Landiniego w lubelskim, ewentualnie do przedstawiciela tej marki.

Wiadomość z agroFakt.pl

raul1985    0

kolego wrzuć mi namiar na landini w lubelskim chętnie zobaczyłbym co mi zaoferują ?

rafa007    5

dzięki kolego za landini:) proszę o wystawianie wszystkich marek im więcej tym lepiej i zawsze może się komuś przydać tym bardziej jeśli diler będzie polecony przez użytkownika:)

podcepiomy    34

Król-Pol oferuje ciągniki firm Landini, MC, Polmot-h. Maszyny rolnicze: Kuhn, Brodnica, od niedawna Sipma, Warfama, i inne. Punkt sprzedarzy to Ryki i Żelechów.

Savona oferuje ciągnmiki SDF. Maszyny Deutza, Sipma, Stoll, Pottinger, Kverneland, Unia i inne. Obie firmy są z woj. Lubelskiego.

pestrol    0

P.U.H Agromar A.S.O.C - Chobrzany k.Sandomierza (świętokrzyskie) . Oferują nowe ciągniki i maszyny rolnicze oraz sadownicze : Landini,Farmtrac,Ursus,Cynkomet,Agrola,Sauerburger,Mar-Pol,Agromasz Mrągowo , Przyczepy rolnicze i sadownicze , rozdrabniacze sadownicze , ładowarki , rozsiewacze nawozów,rozrzutniki obornika , owijarki bel , opryskiwacze polowe i sadownicze. Mają dobrze wyszkolony seriws , w każdej sprawie można się dogadać

tel:

15-8316403 , 509782711

ich stronka www.agromarchobrzany.pl.tl POLECAM

Edytowano przez pestrol

ursus3502PL    2

Sprzedaż nowych i używanych maszyn rolniczych, części zamienne MF, Fortschritt, zgrabiarki do siana, przetrząsarki, agregaty uprawowo siewne, rozsiewacze do nawozów, kosiarki rotacyjne, dyskowe, wały posiewne, pługi obrotowe, zagonowe. Miła obsługa, zawsze idzie się dogadać , solidna firma , poszukujecie dobrej używanej maszyny to dzwoncie tam napewno załatwicie POLECAM

nr 500 597 981

damian23199    0

Teraz cos z lodzkiego:

Invest-rol czarnocin oferuja ciagnika deutz fahr oraz same oraz maszyny lemken unia meprozet swipma i wiele innych

Agrosklad jozefin zetor new holand sipma warfama kuhn unia famarol i wiele innych

farmasz bogdanka zetor belarus pronar zefir case steyr unia itp

radmasz opoczno belarus zefir i wszystko co polskie

Polecam Firmę AGROMAR - Chobrzany (świętokrzyskie) sprzedają Landiniego,Farmtraca,Ursusa,Agrolę,Cynkometa i wiele innych maszyn . Kupilem od nich ciągnik i jestem bardzo zadowolony POLECAM :D

telefon: 509782711,15-8316403

Edytowano przez farmtractractorseurope

rafa007    5

poszukuje dilerów landini którzy byli by zainteresowani podjęciem współpracy przy wyposażeniu gospodarstwa w maszyny polowe. szczególnie zależy mi na czasie

ursus3502PL    2

rafa007 o co chodzi ? w maszyny polowe tzn chodzi o ciągniki czy o wszystkie maszyny uprawowe ? moje gg 8845384 napisz bo mam Ci coś do zaoferowania odnośnie twojego poszukiwania dealerów Landiniego :) czekam na wiadomość !

Edytowano przez ursus3502PL

hubertuss    492

Wystarczy wejść na stronę internetową producenta maszyny. Teraz takie mają prawie wszyscy. Tam można znaleźć dealera w danym regionie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wieslawa_olo
      WItam. Planuje sprzedać ciągnik MTZ 82 TS i zakupić coś zachodniego. Interesuje mnie ciągnik o mocy 100km. Nie wiem czy lepiej kupić 4cyl + turbo czy lepszy 6cyl bez turbo który jak myśle miałby większy zapas mocy. Zastanawiam się nad dwoma maszynami: Case 5130 a Renault Ares 550 RX. Chciałbym usłyszeć kilka opini od osób posiadających takie ciągniki. Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie. Czym różnią się te Case maxxtrack, magnum, pro i plus? Podobno są dobre tylko trzeba zwracac uwagę na pompe. A na co zwrócić uwagę w Renault? Jak ktoś chce sie przesiąść ze wschodu na zachód to jest sporo nowych rzeczy do wzięcia pod uwage. Ciągnik na 20h, staltech U170 4 skiby, agregat agrofactory 3,4m,  taleerzówka bomet 3,15m.  Wystawiłem już MTZ na olx i liczę że uda się poczynić jakąś zmianę. Czekam na odpowiedzi.

• Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.