Skocz do zawartości
damianus2222

IBIS <problem obrotu>

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ibis
damianus2222    98

Witam wszystkich, mam pytanie do uzytkowników pługa ibis obrotowy z zabezpieczeniem resor. Moj problem polega na tym ze kupilem nowy silownik obrotu w unii Grudziądz, i jak chce wykonać obrót to w proximie plus biorę wajchę na pozycję 1 i mi obraca do połowy a od połowy zeby mi obróciło musze przerzucić na pozycje 2 ;o ;| i nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Przecież on powinien być obrócony na tzw. raz, ze tylko na pozycji 1. Tym bardziej ze ma kostkę z dwoma wężami. Prosze o pomoc jak jest u was. Moze ktoś ma proxe plus i tez ibisa i jak jest u was ????

Samiec    0

Witam, mam taki sam pług na zetorze forterra 11441. Nie ma problemu obracam jedną wajchą naciskając w jedną stronę.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kupiłeś nowy siłownik, bo na starym się nie chciał obracać?

Z wyżej opisanej przypadłości wina leży po stronie automatycznego rozdzielacza tzw. kostki.

Wiadomość z agroFakt.pl

damianus2222    98

tak kupilem nowy . Tylko ze ja potrzebuje go do overuma, bo mi sie zepsuł, a nowy kosztuje w kongskilde 5 tys zł :( wiec zamowilem z unii a przyslali i nie działa tak jak u znajomego. I w sklepie hydraulicznym mi powiedzzieli ze to wina kostki. Dzięki za pomoc przydała się :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się