Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jozekLEDA

Jaka prasa i owijarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotruniu25    1149

Podaj więcej szczegółów jaki ciągnik m ciągać,ile rocznie ma bel robić itp.

jozekLEDA    0

obecnie mam MF 274 (64KM) ale mam w planach coś mocniejszego (100KM)... beli rocznie około 200-300

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik2601    2

może unia famarol :D Prasy i owijarki są dość tanie i wytrzymałe ;) a jeżeli bedziesz miał ciągnik 100 km to zastanów sie nad docinaczem :D powiedz jeszcze co bedziesz prasowałsłome czy siano

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Ferdek07
      Co to jest tak naprawde to centralne smarowanie, nie miałem z tym nigdy styczności a często o tym wspominacie na forum, czy to odpowiada tylko za smarowanie łańcuchów od napędu wałków czy też smaruje niektóre kalamitki? czy jak wezmę centralne smarowanie to będzie mniej latania z towotnicą, czy prasa dłużej posłuzy jaki tam leje się olej, czy w sipmach są też smarowane łańcuchy te w komorze które kręcą belką?
    • Przez koyot23
      Witam, zastanawiam sie nad kupnem prasy zmiennokomorowej, i wlasnie biore pod uwage prasy jak w temacie, moze ktos uzytkuje te prasy i moze cos wiecej na ich temat powiedziec. Prasa ma prasowac okolo 3tys belek sloma, siano i sianokiszonka. Sam rotor wystarczy do sanokiszonki czy noze lepsza sprawa? A i cos o siatce chcialbym wiedziec czy warto sie ogladac za prasami z siatka czy wystarczy sznurek? Z jakimi ciagnikami wspolpracuja, jaka jest ich dobra i zla strona.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Kuba84241
      Witam 
      Wałek wom wkręcił mi panel sterujący i wyrwało mi klable z gniazda który się podłącza do prasy.  Tych kabli jest 13 i nie wiem jak je podłączyć. Jak ktoś ma varianta 280 z nożami i siatką to czy mógł by podesłać mi zdjęcie z schematem. Panel jest biały bo od żółtego to schemat jest w internecie a białego nie ma.  

Z kostki wychodzą kable i w taki sposób toa być zrobione. Do tego potrzeba miernik prądu żeby to sprawdzić

Albo ma ktoś może katalog do tej prasy i tam może jest ta instalacja 

• Przez Michal5
      Jakom prasę rolującą wybrać do Ursusa C330M żeby sobie dawał w miarę radę z nią i czy jest do niego sens kupować prasę rolującom prasa kostkująca odpada 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.