Skocz do zawartości
Bartko154

Tur do fortschritt zt 323 :)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fortschritt
Bartko154    0

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie polecacie tury do fortschritta.Cena do 13 tysięcy raczej interesuje mnie nowy .:) Z Góry Dziękuje za pomoc.Pozdrawiam :D

wojtas972    8

do niego chcesz tura kupic??:blink: nie masz jakiegos bardziej zwrotnego i ekonomiczniejszego ciagnika??

sebau1212    19

Ekonomiczny to on akurat jest , ale gorzej z zwrotnością. Może ma dużo miejsca na zawracanie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartko154    0

do niego chcesz tura kupic??:blink: nie masz jakiegos bardziej zwrotnego i ekonomiczniejszego ciagnika??

Zwrotny jest bo przerobiony jest układ kierowniczy :)

Bartko154    0
Napisano (edytowany)

Jak przerobiłeś skręt jestem tego ciekawy??:)

Już jest w galerii fotka tego układu jak coś :)

Edytowano przez Bartko154

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?
    • Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie?