Skocz do zawartości
konrad813

Uprawniwnia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konrad813    0

Czy na samojezdne kombajny buraczane (Ropa,Holmer) trzeba mieć uprawnienia.Jeśli tak to jakie?

Przemas15    0

Wg mnie wystarczą uprawnienia na maszyny samojezdne

SKR Smutny Koniec Rolnictwa

robert812    53

Nie słyszałem o uprawnieniach na pojazdy samojezdne, ale uważam że wystarczą uprawnienia do kierowania pojazdami wolnobieżnymi. Czyli przede wszystkim prawo jazdy kat. T

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259
Napisano (edytowany)

Ja uczestniczyłem na szkoleniu z zakresu "obsługi kombajnów do zbioru okopowych" które obejmuje anny, neptunki itd jak również samojezdne kombajny do zbioru okopowych.

I przy pracy na takim kombajnie potrzebne jest prawojazdy kat. T i podobno takie ukończone szkolenie :rolleyes:

Edytowano przez kris14

kris14    259

Tzn ja miałem go robiony jako uczeń szkoły, a czy dla "ludzi z zewnątrz" też jest takie coś organizowane to nie wiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztd5
      Poszukuję instrukcji do czeskiej sadzarki do ziemniaków chwytakowo-tarczowej  (sa2-074
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez Farmer19900
      Witam forumowiczów

Miał może ktoś okazje wymieniać taśmę w kombajnie Bolko z 643 ( tzw. ,,jeża")
      Jeśli tak to bardzo bym prosił jak zdjąć starą, bo wydaje się to niemożliwe . Dodam ,że mam taśmę niespinaną.

Pozdrawiam
    • Przez ziomalek0
      Witam panowie. Zamierzam kupić kombajn ziemniaczany karlik lub bolko. Chciałem prosić o opinie tych kombajnów pod względem przerobu chwastów itp. sadze do 2ha ziemniaków rocznie. Panowie pomóżcie. Pozdrawiam
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki