Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kevin25

7045 spalanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kevin25    158
Napisano (edytowany)

Siemanko mam do was jedno pytanie wiem że było już dużo tematów odnosnie spalania zetorów, ale potrzebuje dokładne liczby, ile może spałąszować zetorek paliwa, 7045 na godzine orki pługiem 4x30cm, bo taki bym mu zapioł mówie ze pracuje aktulanie 60 spala 4litry na h czasami troche wiecej w pługu 3X30 na glebie 4/5klasy a nawet 6, na ktorej pracował by zetorek, potrzebuje dokładnych infomacji bo porównuje rózne marki traktorów i robie dokłądne oględziny co by bardziej się opłacało. Wybaczcie moderatorzy za ten tema,t ale potrzebuje szybko konkretów bo mam na oku fajny traktorek zetor 7045 w bardzo dobrym stanie, nie będe się rozpisywał napiszcze, ile może on spalić w lekkich i cięzszych pracach wiadomo 65KM spali wiecej niz 51 KM ursusa C-360 prosze o szybką odpowiedz z góry dzięki i pozdrawiam całe AF

Edytowano przez kevin25

JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Cinek8541    75

Siemanko mam do was jedno pytanie wiem że było już dużo tematów odnosnie spalania zetorów, ale potrzebuje dokładne liczby, ile może spałąszować zetorek paliwa, 7045 na godzine orki pługiem 4x30cm, bo taki bym mu zapioł mówie ze pracuje aktulanie 60 spala 4litry na h czasami troche wiecej w pługu 3X30 na glebie 4/5klasy a nawet 6, na ktorej pracował by zetorek, potrzebuje dokładnych infomacji bo porównuje rózne marki traktorów i robie dokłądne oględziny co by bardziej się opłacało. Wybaczcie moderatorzy za ten tema,t ale potrzebuje szybko konkretów bo mam na oku fajny traktorek zetor 7045 w bardzo dobrym stanie, nie będe się rozpisywał napiszcze, ile może on spalić w lekkich i cięzszych pracach wiadomo 65KM spali wiecej niz 51 KM ursusa C-360 prosze o szybką odpowiedz z góry dzięki i pozdrawiam całe AF

Mamy zetora 7011 z 84r. to to samo co twój tylko bez przedniego napędu.W instrukcji pisze,że godzinny rozchód paliwa to 6-7l i to się zgadza.Muszę dodać,że przez te wszystkie lata(pierwszy właściciel)nie zwiększył się jego apetyt na ON ani też na olej,ile mu się wleje do silnika to i tyle samo się spuści przy wymianie.U nas ziemia dosyć ciężka przeważnie od 3-4 klasy i trochę 5-6 więc lekko nie ma.Także myślę,ze u Ciebie ten z przodem to by miał nie tak źle i na pewno mniej by spalił.Co jeszcze...nie zastanawiaj się bo na pewno nie pożałujesz wyboru.Silniki nie do zajechania a maszyna o niebo lepsza od 60-tki.

Marcin

pawcio21    0

hej :) ja tez posiadam taki model 7045 i jestem zadowolony bo jest uniwersalny :)ziamie 4 pug ciagam skjolda 4x35 ok 500kg wazy ale pompa po malu podnosi i radzi sobie :) silnik to mi sie zdaje ze od nowosci nie ruszany i spalanie ma w orce ok 10l/h przy lekkich pracach tez duzo nie pali zaleznie od sprzetu bo jak zapniesz kultywator 3m to i spalanie masz inne a jak zapniesz 2,5 to tez bedzie inne :/ wiec wielkosc spalania rowniez trzeba liczyc w zaleznosci z jakimi maszynami bedzie pracowac :)

Wiadomość z agroFakt.pl

pewex93    0

no ja bym chciał żeby mi zetor tyle palił co u Ciebie pawcio21 u mnie z 15l na godz

pawcio21    0

hee zalezy rowniez od operowania gazem :) heeee :) ziemmi itp:) ale nie narzekam robote robi :) hee

pewex93    0

ja na moc tez nie mogę narzekać he no może u mnie dostaje dużo "ognia" przez to takie duże spalanie i trochę ciężka ziemia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Poznaniak
      Proszę o poradę jak krok po kroku zdemontować i zamontować pompę wtryskowa 7245. Co odkrecic, Czy trzeba ustawić w jakiś punkt, czy jest klin 
    • Przez szczepan5
      Witam. Mam problem z ciśnieniem w zetorze forterra 115. Zrobiłem kapitalny remont nowy wal panewki korbowody tuleje tłoki i nie było cisnienia. mial 3 na zimnym silniku. Po czym zmieniłem całą pompe zawor sprezynke smok. I cisnienie nadal slabe maks 3.2.na zimnym silniku. co może byc nie tak. Bo juz sam nie wiem. Prosze o pomoc
    • Przez Matin2o
      Witam mam problem zrobiłem remont generalny silnika w zetor 7211 i ciśnienie jest za niskie.Na wolnych obrotach i nierozgrzanym silniku wynosi 2 atm,a na większych obrotach i nierozgrzanym silniku 3,5 atm.Mam zamiar wymienić bąka na wymienny filtr oleju, czy to coś da?Mam nowy licznik.Co zrobić aby ciśnienie było większe?

P.S 
      Jakie powinno byc ciśnienie?
    • Przez Grzesiek84
      Witam mam problem z układem paliwowym w zetorze 6211, opisze krótko w czym tkwi problem. Otóż wymieniłem pompkę zasilającą (Bosch) rok temu wówczas ciągnik nie chciał pracować gdy w zbiorniku było ok połowy paliwa, zbiornik 90 litrów więc ma bardzo nisko do ciągnięcia paliwa. Przewody sprawdzone, korek też na próbę jeździłem nawet bez nic nie pomagało, teraz sytuacja się powtarza pytanie co robić ? 
      Mam dwa pomysły: 1 - kupić nową pompkę oraz dodatkowo pompkę jak z linku http://www.sklep.traktor.com.pl/pl/czesci-do-traktorow/3044-pompa-paliwa-niskocisnieniowa-hep-02a.html  i tą drugą podpiąć zaraz przy zbiorniku by pompa od zetora miała lżej tylko czy to na dłuższą metę zda egzamin, co z nadmiarem paliwa i ciśnienia ?
      2 - kupić nową pompkę zasilającą plus zbiornik ok 10l z czujnikiem rezerwy i umieścić go nad silnikiem (powyżej pompy wtryskowej) i pompkę HEP02A i ze zbiornika dolnego pompować do tego 10l a wyłączać ją za pomocą czujnika w zbiorniku 10l?
      Każda pomoc jak rozwiązać i ulepszyć problem mile widziany?
    • Przez Blady25
      Witam.
      Co to za numery panewek, 51010304 panewka korbowodowa oraz panewka główna 51010167, w katalogach są numery zaczynające się od 55 np. 55010304 oraz 55010167, pytanie czy to to samo.
      Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedź.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.