Skocz do zawartości
News
tomek012

problem z podnosnikiem w McCormick cx105

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek012    0

Witam mam problem z podnośnikiem w McCormick CX105 przyciskami na błotnikach podnosi w porządku nie przeszkadza czy zimny czy ciepły w kabinie pokrętłem podnosi jak jest zimny to bez problemy a jak ciepły to nie podnosi co może być tego przyczyną. Z góry dziękuje.

zbigi123    4

A jak sie rozgrzeje i dasz gaz w podłge to podniesie, może nawet z trudem, ale czy podniesie?? Bo chyba wiem co może być...

Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Wiadomość z agroFakt.pl

zbigi123    4

Miałem tak samo w Landinim, tyle ze nie mam elektryki na błotnikach, to nie wiem jak z tym by było, ale objawy masz identyczne jak ja. Prawdopodobnie wycioł ci uszczelniacz na rozdzielaczu i jak sie rozgrzeje to przepuszcza i nie daje rady podniesć. Miałem to samo. Jak wiadomo Landini to to samo co MC, ale jeśli nie masz gwarancji to możesz mieć spore koszta. W moim ciągniku wymiana uszczelniaczy pomagała na krótko, ale miałem ciągnik na gwarancji, zrobiono ekspertyze i okazało sie że blok podnośnika był za mocno stoczony i przez to wycinał uszczelniacze. Podnośnik wymieniono mi na gwarancji i od tego czasu spokój. Jeśli sie okaze że to siadło, skontaktuj sie z dealerem i staraj sie o ekspertyze, bo być może jakiś wadliwy egzemplarz i wtedy powinni ci zrobic, nawet po gwarancji.

Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

pitru    0

Tomek 012,

Wystarczy przeprowadzić kalibrację podnośnika i powinno pomóc. jeżeli jest jakiś błąd el. to pokazuje się w okienku podnośnika.

przyciskami na błotnikach podnosi w porządku nie przeszkadza czy zimny czy ciepły w kabinie pokrętłem podnosi jak jest zimny to bez problemy a jak ciepły to nie podnosi

W/g tego co pisze kolega, to nie jest problem mechaniczny.

Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

Service    0

w zależności z którego roku jest ten cx od bodajże 2 lat nie ma wyświetlacza na podnośniku tylko wszystke kody są pokazywane na panelu liczników

jesli masz starszego cx i nie wyświetla się nic w okienku podnośnika to kalibracja hitcha i powinno chulać jeśli pokazuje się coś to pisz co to poradzimy co jest uszkodzone ( zdarzają się uszkodzenia potencjometru podnosnika, kołków obciążeniowych, ) jesli masz nowszy typ cx to tak samo tyle że kody masz na desce rozdzielczej

Edytowano przez Service

bdhpl    0

Mam podobny problem z tym, że u mnie podnośnik działa z błotników

Na wyświetlaczu EHR (pod klapką) mam takie błędy

8 0 C,

Jak kręce pokrętłem to zmienia się albo C albo P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 
    • Przez Monsterius27
      Witam. Proponuję założenie nowego działu poświęconego ciągnikom firmy McCormick. Ich popularność stale wzrasta.Co wy o tym sądzicie? Pozdrawiam.
    • Przez songo2754
      posiadam john deere 5090r i od niedawna jestem posiadaczem mccormnik mc 130 i moje pytanie  czy moge mccormnika zalac olejem hydrauliczno przekladniowym  john deere Hygard interesuje mnie to poniewaz wszystkie maszyny pracowaly z ciagnikiem john deere a takze pozyczam czasem maszyny od sasiada i tez posiada ciagnik john deere
    • Przez DamianMC16
      Witam,mam problem z ciągnikiem Mccormick Mc 105,podczas mrozu ciągnik zapala bez problemu lecz nie rusza,dopiero po jakimś czasie pracy silnika i ponownym odpaleniu zaczyna jechać.Co może być tego przyczyną?
    • Przez dansobin
      Witam wszystkich,
      Chciałbym uzuskać opinie od innych użytkowników ciągników z serii CX (McCormick oraz CASE), jestem użytkownikiem McCormick CX100 rok 2003, ciągnik ogólnie stan dobry ale wydaje mi się że brakuje mu mocy, Przy orce pługiem 3x40 na IV klasie ma problem osiągnąć 6 km/h, jeżdziłem 3 L (około 5 km/h), ewentualnie na 1 H ale tylko na żółwiu, po rozpędzeniu i przerzucenia półbiegu na zająca ciągnik słabnie, czy to możliwe żeby ponad 100KM miało problem z takim pługiem? Chciałbym zasięgnąć opinii innych użytkowników tak dla porównania przed jakimikolwiek naprawami.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.