Skocz do zawartości
audi80b4

obrysówki jak podłączyć

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Obrysówki
audi80b4    1

mam przyczepe hl niemiecką ta co sie w niej burty same otwierają i zamykają i mam taki problem do rejestracji musze założyć obrysówki i wszytko dobrze ale nie wiem jak póścić kabel bo obrysówka jest na skrzyni i jak będe kiprował to kabel się naciągnie i urwie jak go póścić z ze skrzyni na rame zeby podczas kipru się nie urwał

moge pociągnąć do tylnich lamp albo z przodu mam gniazdo do którego jest podłączony kabel i idze do traktora ale nie wiem jak roziwązać problem "co będzie podczas kipru" proszę o jakieś informacje albo zdjęcia z góry dzięki

Grabcio    23

A może kup sobie nową instalację na Allegro i tam będzie instrukcja co jak i gdzie podłączyć, wiem bo sam mam taką instalacje i obrysówki.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

asharot    203

Jak masz linki zabezpieczające kiper przed spadnięciem to przyczep opaskami kabel do tej linki.

Drugi sposób to zrobić dużą pętle i przymocować długą rozciągliwą sprężynę.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.