Skocz do zawartości
suzuki21l

renault 110, 54

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
suzuki21l    5

witam mam zamiar zakupić owego renaulta, chciałem fendta, ale renaulty są znacznie tańsze, tylko przed zakupem chciałbym się dowiedzieć czy są dostępne części,czy też serwisy>?????????

Rolnikix    4

W ostatnim numerze(albo przedostatnim) tygodnika rolniczego były opisy tych ciągników i jeśli artykuł był rzetelny to części, a przed wszystkim ich cena powinna być znacznie niższa od tych fendowskich. Ponadto zapewne za taką samą kwotę fendt będzie trochę starszy...

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

piciaj    31

nawet jeśli nie nowe to znam miejsce gdzie można dokupić sobie każdą częśc używaną w nienagannym stanie, to jest koło jarocina, jak cos to pytac mnie i sicigac :P w tygodniku dosc rzetelnie jest artykuł napisany, tego jednego który sie wypowiadał znam z firmy która zajmuje sie czesciami do zachodnich ciągnikow. Swoja drogą niewiem, czy wiesz ale dokladnie ten model 110.54 idzie jak świeże bułki sam szukam juz ponad miesiac, i w 3 przypadkach spoznilem sie dosłowwnie o pol godz, tzn ciagnik przyjechał ciezarowka nad ranem ja bylem o 9 a o8.30 ktos wbija zaliczke juz. mowimy tu o ciagnikach w ładnym stanie, bo szroty jak stały tak stoją ;) także miłych zakupów

znalazłem to czego szukałem ..:)))

Wiadomość z agroFakt.pl

suzuki21l    5

nawet jeśli nie nowe to znam miejsce gdzie można dokupić sobie każdą częśc używaną w nienagannym stanie, to jest koło jarocina, jak cos to pytac mnie i sicigac :P w tygodniku dosc rzetelnie jest artykuł napisany, tego jednego który sie wypowiadał znam z firmy która zajmuje sie czesciami do zachodnich ciągnikow. Swoja drogą niewiem, czy wiesz ale dokladnie ten model 110.54 idzie jak świeże bułki sam szukam juz ponad miesiac, i w 3 przypadkach spoznilem sie dosłowwnie o pol godz, tzn ciagnik przyjechał ciezarowka nad ranem ja bylem o 9 a o8.30 ktos wbija zaliczke juz. mowimy tu o ciagnikach w ładnym stanie, bo szroty jak stały tak stoją ;) także miłych zakupów

jam mam taką możliwość że z holandi za naprawdę małe pieniążki mi kuzyn zprowadzi , obecnie tam pracuje, czyli co polecacie kupić???

jeśli stan ciągnika Cię zadowalaa cena jest atrakcyjna to kupowac. Ja tydzienm temu za 44tys z 91r zakupilem ale koło 20 obejrzałem wcześniej. każda coś miała nie tak. z mojej lał sie olej w tylnej części mosty z kilku uszczelniaczy i napęd się nie rozłanczał jak narazie koszt napraw 30zł. zobaczymy co bedzie dalej sie działo.

360P    4

@Suzuki a skąd konkretniej planujesz kupić ową Renault? Od kogoś z okolicy? Bo widze, że z rejonu Żagańskiego tak jak ja jesteś ;)

"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

suzuki21l    5

@Suzuki a skąd konkretniej planujesz kupić ową Renault? Od kogoś z okolicy? Bo widze, że z rejonu Żagańskiego tak jak ja jesteś ;)

tak jak wyżej pisałem kuzyn pracuje w holandi i tak kiedyś rozmawialiśmy że planuje kupić jakiegoś fendta czy renault, on mi od razu zaproponował że w holandi za parę tyś euro mi sprowadzi z rocznikiem 94-96 , żebym nie szukał w Polsce , chodziłeś może do rolniczaka w Szprotawie (henrykowie)?

Edytowano przez suzuki21l

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 1ariel
      Cześć posiadam ciągnik Renault 155.54 i mam w nim problem ze smarowaniem klawiatury na szóstym cylindrze. Jest bardzo słabe a nawet zanikające. Co mógłbym zrobić aby było wyższe ? 
      Proszę o radę lub dobrą wskazówkę.
    • Przez dawid464
      witam mam pytanie czy silnik d226-6 rożni się czymś oprócz tubro od td228-6 mają one takie same pojemności, tłoki ???
      czy są morze to inne silniki różniąc się od siebie czy są dostępne części do td228-6 ????
    • Przez BartekCiszek
      Witam mam problem a mianowice mam renault 103.54 i licznik elektryczny nie dziala sprawdzalem kostke i okazuje sie ze nie ma pradu w wszystkich stykach  prosze o pomoc z gory dziekuje 
    • Przez pieniu2506
      Witam . Mam problem z ehr przy renault Ares 626 rz . Chodzi o to że podnośnik na blotnikach podnosi natomiast nie działa funkcja opuszczania. Sprawdzałem przyciski przekładając wtyczki i są dobre. Ma ktoś jakiś pomysł? Podnośnik sterowany z kabiny działa ok
    • Przez Friedrich
      Witam,
      Chcę wymienić filtry hydrauliki w swoim aresie i mam problem z ich znalezieniem. Otóż z tego co widzę jest ich 3 - patrząc od tyłu najpierw największy (najszerszy, krótki) i następne dwa wąskie ale długie. Udało mi się znaleźć numery dwóch - 6005022974 (najszerszy) oraz 6005022975 (wąski). Pytanie brzmi, czy są to właściwe filtry do tego ciągnika (w sklepach internetowych widnieje ten model jak pasujący) oraz (co najważniejsze) czy te dwa filtry wąskie są takie same, czy do każdego idzie inny wkład?
      Z góry Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.