Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PatrykGY

Euromilk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PatrykGY    4

Witam, chciałbym dowiedzieć się czy ktoś używa takiej dojarki, Dojarka cena 28500 więc kusi tylko czy nie ma tam żadnego haczyka tj jak z jakością, Pozdrawiam ;)

Borek13    0

Witam

U mnie pracuje taka dojarka od dwóch lat. Na początku miałem podobne wątpliwości.Ja zamontowałem opcję ze zwykłymi pulsatorami a na dzień dzisiejszy zamontowałbym elektroniczne z masażem.(i tak dostałe zwrot z Unii więc mogłem więcej zainwestować-mądry Polak po szkodzie) Na początku około 1 miesiąc po uruchomieniu przepaliła mi się dioda która pokazuje czy wszystkie fazy dochodzą ale serwis załatwił to w ciągu dwóch dni. Myślę żemogę polecić. Jak znajdę chwilę to wrzucę kilka fotek na forum.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mag    1

Mieszkam na Podlasiu i tutaj pracuje bardzo dużo tych urządzeń (hale udojowe i dojarki przewodowe), Ja posiadam używaną dojarkę, założyłem kilka lat temu i wtedy nie wiedziałęm o firmie EUROMILK. Na pewno dzisiaj rozważałbym tą firmę dzisiaj. Żeby był jakiś haczyk to raczej by się tak u nas nie rozwinęli. Jeśli jesteś zainteresowany to chyba najlepiej odwiedzić kilku ludzi którzzy już jej używają.

Pozdro

i znalazłem strony internetowe o tych urządzeniach

www.euromilk.pl

www.phu-gama.com

damian1992    72

Ja też posiadam takową dojarkę, pracuje od 10 lutego tego roku i jak na razie świetnie się sprawdza, u mnie jest rozwinięta na 35 stanowisk i ze zwykłymi pulsatorami kosztowała 25 tysięcy brutto, kupiona była w GAMIE Wysokie Mazowieckie, co do usterek czy awarii to jeszcze nic nie było :)

Mag    1

Jakby ktoś miał fotki takiej dojarki to prosiłbym żeby wrzucić bo mam kilku znajomych którzy są nią zainteresowani

Farmer8821    0

Witam dołaczam sie do tematu. Dojarke zakupiłem ponad rok temu. Zdecydowałem sie na opcję z elektronicznymi pulsatorami z masażem i jeden aparat ma w sobie pomiar komórek somatycznych temp. i ilości udojonego mleka. Polecam wszystkim cena bardzo konkurencyjna a sprzęt spisuje sie bardzo dobrze. jak znajde chwilę wrzucę parę fotek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować