Skocz do zawartości

Polecane posty

wilus    0

Witam.

nadal mam dylemat poniewaz nie wiem ktory traktor lepszy, oto moje typy

jd6430comfort

mf5460

valtra n111

jesli ktos ma te ciagniki prosze o kilka zdan co do spalania awaryjnosci oraz maszyn z jakimi wspołpracują (czy daja rade w aktywnym agregacie uprawowo siewnym 3m?)

dodam iz ciagnik potrzebuje na ok 70ha kwota około 210 000netto

pracowac bedzie agregat up-siewny aktywny 3m

pług 4 skibowy obracany vogelnot

grimme 7020

i pare innych

Edytowano przez wilus

andrzej2257    113

Podaj kase jaką dysponujesz w jakich maszynach będzie chodził itd ;). Tak sobie myśle że jest podobny temat ale może się my

Hmm ja bym ci radził johndeera ale w tej cenie nie pójdzie ani valtra wyłącznie massey.

Edytowano przez andrzej2257

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

SuperSam    0

andrzej2257 co do maszyn to masz wszytko na górze.. ponoć mf to już nie to samo co kiedyś niektórzy mają o nich negatywne opinie ale nie wszyscy. Na Valtrze się nie znam, ale John Deere to solidny ciągnik wykonany na solidnych podzespołach nie dużo pali, tylko właśnie jaką kwotą pieniędzy dysponujesz ?

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2257    113

dysponuje 210000 netto a poza tym edytował post zamiast napisać nowy post dlatego wyglądało to jakbym pytał się jeszcze raz. a i radze ci dobrać johnddera bardzo solidne ciągniki no ale niewiem czy w cenie się zmieści chyba nie troche dołóż i będzie lux.

beret1990    24

wyraźnie kolega napisał że 210000 zł

OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

RolnikMat    41

Może by się zmieścił w tej kwocie z JD teraz dużo promocji niższy kurs euro itp. Myślę, że da się za tyle kupić. I oczywiście proponuje JD, są to solidne ciągniki, wersja comfort nie jest skomplikowana i właściwie nie ma co się w niej psuć, stare sprawdzone rozwiązania i ciężko być z niego nie zadowolonym, chyba, że ktoś nie wie co chce mieć i kupuje wtedy to wszystko możliwe. Valtra też dobre ciągniki, zgrabne i bardzo fajne w wersji advance ale to już inna półka cenowa, hitech też nie jest zły ale potem można odczuwać pewien niedosyt.

andrzej2257    113

Hmm mf wogule poleprzył sie masseye dyna-vt mają skrzynie fendta a pozatym cały tył zauważyłem że jest taki sam a i tak cena jest zachwycająca mf już niedługo będzie poważnym konkurentem dla fendta chociaż nie bardzo w to wierze. Dlaczego mf są coraz leprze? proste wszystko za sprawą AGCO mf ma silnik sisu i perkins a sisu jest z valtry a znowu skrzynia z fendta.Co do wyboru ciągnika nie wybieraj johndeera 6D ponieważ zauważyłem że może być on z chin kabina wykonana premitywnie jak z lat 80 a i nie ma ramy co mnie zaskoczyło bo w każdym jeleniu zazwyczaj jest rama. Rolnicy napewno się gapną po jakimś czasie że 6D jest chin nie obrażajcie się ale to jest moja wypowiedź.

RolnikMat    41

Nikt tu się nie obraża, ale gdzie znowu z chin? 6D jest robione chyba w meksyku, był to ciągnik na tamtejszy rynek a teraz przywędrował do nas. W chinach może i mają jakąś fabrykę ale to dlatego że tańsza siła robocza i utrzymanie a fabryka jest pewnie nowoczesna a materiały mają swoje. Osobiście bym wolał zamiast 6D serię 6030 w classicu.

SuperSam    0

wilus ale czy twoje typy to tylko Valtra, John Deere i Massey są też inne, bo co do tych trzech to raczej nie zmieścisz się cenowo. Może coś z New Holland'a lub Case IH choć różnią się tylko kolorem ale mało osób na nie narzeka. Moim typem jest NH T6040 Elite moc 122 km. akurat a cenowo też powinien się zmieścić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ShunDevil
      Witam poszukujemy wraz z ojcem ciągnika o mocyktórej 110-140 koni.Ciągnik ma być główny w gospodarstwie.Ma być to ciągnik nowy i powinien zmieścić sie do 340 tys.

• Przez Zico99
      Witam poproszę was o opinię który waszym zdaniem i dlaczego? Tylko te dwa ciągniki mnie interesują. 
    • Przez globus512
      Witam. Proszę o opinie ponieważ zastanawiamy się nad nowym ciągnikiem, właściwie bierzemy pod uwagę tylko Valtrę lub John Deera. Moc 195 do 220km 
      Jeśli John to 6195R lub 6215R na skrzyni DD lub PQ czy AQ jak ona się tam nazywa
      Jeśli Valtra to T194 lub T214 Versu na Powerschifcie
      Na Valtrę T214 na oponach 710 tył i 600 przód, nawigacja do 2cm, skrętne błotniki, 4 pary hydrauliki, przedni tuz, miękka ośka, dolny zaczep smart Tuch i kilka innych cena 433 tyś netto mi zaproponowali. 

Co lepsze, mniej awaryjne, i mniej pali ? Będę wdzięczny za opinie. W gre nie wchodzi ani NH, ani Deutz biorę te 2 pod uwagę
    • Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

• Przez SlaSzy
      Poszukuje jakiegos używanego konia pociagowego 150-180 KM, w okolicy pojawił się axion  cmatic w zadowalającym stanie , boję się skrzyni biegów cmatic , niby fajna ale to typowa bezstopniówka  ZF o której nic nie wiem. Ciekaw jestem tez ile może kosztować naprawa takiej skrzyni, vario z fendt za naprawe w okolicy cenią od 5 do 25 tyś , ZF będzie  taniej czy drożej ? Kolejna sprawa to jakoś bardzo duzo jest na sprzedaż tych axionów , czyzby ludzie byli niezadowoleni z nich ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.