Skocz do zawartości
leszekd

Łańcuchy napędowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Łańcuchy
leszekd    80

Jak w temacie, jakiej firmy i gdzie kupić bardzo dobrej, jakości łańcuch napędowy Galla. Łańcuch ten będzie wykorzystany w prasie rolującej grubość łańcucha 1” inaczej 80H lub 16A-1H

z tego co wiem to jest niemiecki łańcuch sami tylko taki kupujemy bo najlepsze . u nas w kazdym sklepie mozna kupic więc mysle że u ciebie tez nie będzie problemu

leszekd    80

Ale jaki niemiecki co ma pisać na ogniwku lub opakowaniu. Podstawa to cena ile ma kosztować aby był dobry ??

Wiadomość z agroFakt.pl

volf    3

W każdym sklepie to są łańcuchy, ale chińskie, cena około 25-30 PLN za metr bieżący. Też chciałem kupić lepszy, ale faktycznie ciężko dostać. Podobno w firmowych serwisach można kupić coś lepszego, niestety cenowo to wychodzi podobno dużo drożej. W swojej RP12 dałem ten chiński, na razie chodzi(2 sezony)choć trwałości oryginalnego trudno będzie po nim spodziewać...

leszekd    80

Za 25-30 zł można kupić łańcuch B3/4 lub A1/2 nie za ciekawej, jakości za 1” 2 razy wzmacniany trzeba dać około 80 zł ale jakiej firmy szukać jaki powinien być dobry. Te w serwisach są też badziewne. Np. w sipmie ten fabryczny wytrzymuje 300 bel.

wertus    0

U mnie większość osób kupuje łańcuchy od pras Krone z Agromixu, mówią że o wiele lepszej jakości jak polskie. Ja nie mam porównania, które lepsze, mam prasę Krone, ale jeszcze nie miałem okazji wymieniać.

leszekd    80

Przeglądałem ceny łańcuchów od Krone i cena jest co najmniej 3 razy wyższa za łańcuch ¾ cala o długości około 1 m od dostępnego w handlu takiego który jest uważany za dość solidny.

Gustlikus    1

za 1/2 płaciłem niecałe 50zł / metr polski z grene się mi zerwał w przedbiegach;) Zabrało większą kupę do prasy i poszedł;) Do deutza oryginalne są z twardszego materiału około 3x od polskiego i o jakieś 50% grubsze wszystkie ściany, Pewno z krone tak samo będzie. Te leśne to ten sam materiał ale ściana jeszcze grubsza i te trzpienie też grubsze. tylko nie mają oka zwężanego w żadnych mocnych łańcuchach podobno pękają w tym miejscu.

Do rozrzutnika taki dałem to ukręciło wałek z trybem łańcuch został.

Edytowano przez Gustlikus

jaro    163

Właśnie-szukam jak najmocniejszego łańcucha napedowego do mojej prasy-oryginalny ma symbol 16-B i niestety ostatnimi czasy parę razy pękł (belarka u mnie nie ma lekkiego życia :D )-doradzi mi ktoś coś ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się