Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KOTLET4

RENAULT 103 54 OLEJ HYDRAULICZNY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
KOTLET4    0

Witam!

Jestem posiadaczem renault 103 54. Muszę uzupełnic olej hydrauliczny, ale niestety nie wiem jaki jest wlany. Na przedniej szybie ciągnika jest naklejka z wymienionymi olejami do niniejszego modelu, ale niestety jest zamazana i nie mogę nic odczytać. Proszę o udzielenie informacji odnośnie zalecanych olejów do tego modelu Renówki. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

agrol U dla renault to zabójstwo skrzyni jezeli chodzi o olej to prosze o kontakt 661499278 i napewno cos poradze w tym temacie

Wiadomość z agroFakt.pl

marcinexix    0

Witam!

Jestem posiadaczem renault 103 54. Muszę uzupełnic olej hydrauliczny, ale niestety nie wiem jaki jest wlany. Na przedniej szybie ciągnika jest naklejka z wymienionymi olejami do niniejszego modelu, ale niestety jest zamazana i nie mogę nic odczytać. Proszę o udzielenie informacji odnośnie zalecanych olejów do tego modelu Renówki. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Wlej olej pól syntetyczny czyli "TITAN"

pamo84    9

Dlaczego Agrol U to zabójstwo dla skrzyni?

marcinexix    0

Ten olej dla skrzyni zabujstwo ,poniewaz to jest olej mineralny a w reni powinien byc wlany polsyntetyczny albo syntetyczny

pamo84    9

Przecież tam jest skrzynia mechaniczna i od agrolu nie powinno się nic stać ale spoko to tylko moje zdanie :rolleyes:

marcinexix    0

Ale jeszcze zalezy jaki miales przed dolaniem , bo jak miales pol syntetyczny albo syntetyczny a jak wlejeszcz agrol U to ti sie zrobi taka garaleta w skrzyni. A jak miales wlany minerlany to mozesz dolewac mineralny albo jakies inne . Z gorszego oleju na lepsze mozna ,ale z leepszego na gorszy nie.

misiek38    1

dobrym olejem jest też hl 64 sam go w reni i mam znajomych którzy do reni leją hl 64i nikt z nich nie narzeka

PawelWlkp    339
(edytowany)

Syntetyczny, dobre. Jak tą renie konstruowali czyli pod koniec lat 70, na początku 80 może to chyba jeszcze nie słyszeli o syntetykach. Znam takiego klienta co do astry 1 leje syntetyka jest z siebie dumny, salonówka i wogóle. Więcej płaci za olej niż by za samochód dostał.Myśle że do tego modelu to mineralny wyłącznie. Jak nie chcesz calego zmieniać to upuść troche porządnie zamieszaj z tym co będziesz dolewał i jak się nic nie dzieje to będzie dobrze. Najlepiej całego zmień, a tego zużyj na dolewki.

A agrol-u czemu się nie nadaje też jestem ciekaw?

Edytowano przez PawelWlkp

izydor6280    620

przeciez seria .54 byla produkowana od 90r. wiec syntetyk mile widziany

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rafii
      KOledzy prosze o informację jaki jest wymiar uszczelniacza wałka WOM w renault 120.54 z 1992r. Wymieniłem juz dwa(orginalne CLassa) uszczelniacze i po jakimś czasie leci olej. Teraz poszukam jakiegoś Polskiego .
    • Przez Adi118
      Mam problem ze wspomaganiem w moim Aresie 556rz, przy skręcaniu na wolnych obrotach ciężko chodzi kierownica, zapala się kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i ciągnik staje. Problem się nasila kiedy olej jest rozgrzany i czasem nie pomaga nawet trzymanie wysokich obrotów. Sprawdzałem ciśnienie na pompie hydraulicznej i jest ok. Czy przyczyną moich problemów może być orbitrol? Czy w tym modelu jest dodatkowa pompa od wspomagania? Może ktoś ma inne pomysły co może być nie tak?
    • Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
    • Przez Macias1221
      Witam  mam problem zniknęły mi światła w aresie 616RZ z 2002r. trik jest taki ze czasem się pojawią na chwile. Myślałem że jest to wina włącznika mocno się na grzewał gdy światła były włączone, wiec go wymieniłem ale problem  nie zniknął. Sprawdziłem  też bezpieczniki i wszystkie są w porządku,  przekaźniki tez nie wyglądają na wypalone i nie wiem gdzie szukać proszę o pomoc może ktoś miał podobny problem
    • Przez maly2000
      Witam!
      Mojej Renówce coś zaczęło dolegać, na biegu jałowym zauważalne są delikatne skoki obrotów silnika, niewielki co prawda bo o około 20-30 obrotów. Ponadto jak silnik jest zimny to obroty utrzymują się lekko powyżej 700, zaś jak się rozgrzeje w pracy to na biegu jałowym spadają do okolicy 600. Sprawdzane filtry przewody i wszystko i nic nie widać, pompka paliwowa też wymieniona. Zaczeło się robić też tak, że w czasie transportu nie miał siły jechać, powoli się wkręcał na obroty, a lekka górka i pustych przyczep nie miał siły w  ciągnąć. Miał ktoś podobne objawy i jest w stanie coś doradzić.? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.