Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ursusek902

łańcuch prasa krone kr 125

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krone
ursusek902    15

Czy ktoś z was wymieniał łańcuch główny z poprzeczkami w prasie?Podobno pasuje od Sipmy ? Czy to prawda?

tomi382    98

Łańcuch sipmy ma wymiar metryczny a Krone calowy łańcuchów. Nie wiem czy dobrze mówię <_<

Ale też wiele słyszałem na niekorzyść że nie pasują

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karolllllll
      jak myslicie dobry sprzet?? jak sie sprawuje?? odp
    • Przez pawelol111
      Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?
    • Przez siwcu
      Witam,
      nabyłem prase Krone KR 10-16 i chciałbym prosić o pomoc w jej uruchomieniu. Nie wiem jak podpiąć węże od hydrauliki (który gdzie) są trzy.Jeden ma czerwony znacznik, czyli byłby do wyjścia jednostronnego? Jest jakiś schemat przygotowania jej do pracy? gdzieś wyczytałem ze wcześniej trzeba otworzyć klape, przekręcić jakiś zawór i dopiero w pole. Ale co jak.... nie wiem:D Dziekuję za pomoc

Załączam zdjęcie

• Przez witolo1
      Witam, niedawno kupiłem krone 8-16 i mam pytanie o sprzęgło kłowe w tej prasie. W mojej po otwarciu klapy łańcuch pracuje dalej u kolegi przy 10-16 zatrzymuje się. Na filmikach youtube też jest różnie raz się obraca raz nie. Jak powinno być?
    • Przez agroma1234
      Witam tak jak w temacie jakie macie przebiegi w prasach Krone oraz ile rocznie robicie balotów i czy są awaryjne ?