Skocz do zawartości
mix

Claas Tucano

Polecane posty

mix    4

Dziś zobaczyłem nowy kombajn na stronie www.claas.de.

Słyszał ktoś o nim już?

zetor    3

to jest chyba brat megi...tak wygląda przynajmniej na taki rozmiar...ale desain sciągli z bizona rekorda troche...B) to scięcie za kabiną :)

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor    3

medion może zostanie bo to nie stara konstrukcja...inaczej zostałyby tylko waga lekka-dominator średnia-tucano i cięzka-lexion

mix    4

Przecież medion i mega może jeszcze jest w produkcji i Tucano może je zastąpić np w styczniu. Bynajmniej ja myślę że je zastąpi. Przecież mege i mediona to produkują już kilka ładnych lat.

krzysiek16m    102

Niby, dlaczego mają przestać produkować Mediona i Mege :) , przecież Tucano ma inne parametry i będzie kupowany na większe gospodarstwa. Mówiąc krótko Claas powiększył ofete swoich kombajnąów o Tucano B) .

Józek    0
medion może zostanie bo to nie stara konstrukcja...inaczej zostałyby tylko waga lekka-dominator średnia-tucano i cięzka-lexion

Jak nie stara? Tylko blachy zmienili, Vista Cab miał już Dominator VX, więc...

pati    10

Kurde dajcie linki do jakiś fotek. B) Bo mi ten link do filmu nie chodzi. :)

MichalR    33

Patrząc na oznaczenia nowego Claasa (3*0, 4*0) jestem pewien, że jest następcą mediona i megi.

Arni    1

Nawet podoba mi się dising tego tucano jest super!! ale nie wiadomo jak się bdzie sprawwał w polu?

MichalR    33
Mnie ciekawi kiedy bedzie oferowany w Polsce?

Jak Korbanek sprzeda wszystkie megi i mediony z placu B) Pewnie teraz wykupuje te które zostały po niższej cenie...

mix    4

Kiedy nowy design na medze robili? Masz foty jak wyglądał kiedyś?

JarekWLKP    1

Wydaje mnie się, że Tucano zdobędzie gigantyczną popularność, pomimo małej średnicy bębna młocącego. Kabina bardzo komfortowa rodem z CLAAS Xerion, układ kabina-zbiornik-silnik, marka i dotychczasowa sprzedaż mimo wielu błędów i według mnie-słabego wykonania mniejszych modeli. Prócz tego już teraz można uznać, że Tucano wyznacza nowe trendy w stylistyce kombajnów. Mnie się Tucano bardzo podoba. Poza tym jestem zadowolony, że wybrałem JD 1450CWS, a nie CLAAS Medion 310, między innymi dlatego, iż pozostałby niesmak po wejściu na polski rynek nowych modeli CLAAS. Co do nowego designu. Zastosowano go wraz z ulepszoną konstrukcją w modelach Medion i Mega, dlatego myślę, że dostępne będą wszystkie te modele równocześnie jeszcze przez jakiś czas. Dwa nowe Mediony już zostały w Polsce sprzedane na kończący się sezon - informacja od asystenta handlowego DHK.

mix    4

jakiej seri 400? Lexionów z serii 400 już dawno nie produkują.

karol0604    0

a może ma ktoś jego dane techniczne tzn głównie chodzi mi o moc silnika pojemność zbiornika szerokość kosy dla kazdego modelu z osobna, może rzeczywiście claas tucano to odrodzenie się lexionów z serii 400...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się