Skocz do zawartości
rasello

Renault 113.14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rasello    0

Witam wszystkich. Mam zamiar kupić Renaulta 113.14 i się zastanawiam, czy pociągnie mi agregat aktywny 3m z siewnikiem?? albo pług 4x40 po górkach?? czy może lepiej rozejrzeć się za modelem 133.14?

kpiotr    15

z tym pługiem to powinien dac sobie rade, ja bede kupował 106.14 i plug 4x40 do niego,silnik jest ten sam tylko 113.14 ma z 5 koni wiecej. ziemie mam rozna nie brakuje gór z glinami.a co do aktywnego to nie mam pojecia

ladaci1025    0

Jak masz duze te gorki to ja bym wybral 133 zawsze te pare koni wiecj nie zaszkodzi. silnik nie bedzie sie tak meczzyl a agregat taki ma spore zapotrzebwanie na moc.ja ci radze 133 brac nie bedziesz zalowal:)

Wiadomość z agroFakt.pl

kpiotr    15

133.14 silnik jak w 120.14 6.2litra, 123km z tym agregatem napewno lepiej sobie poradza niz 103.

artur1980    0

Mój wujek ma 113.14 i z 4 skibowym małym pługiem idzie ale ma trochę ciężko tak,że bierz 133.14.

izydor6280    464

jesli masz mozliwosc kupna wiekszej to nie zastanawiaj sie, lepiej miec zapas mocy niz braki

a teraz troche odbiegne od tematu, ale chcialbym wiedziec jaka jest roznica miedzy wersja .14 a .54

rasello    0

różnica jest przede wszystkim w latach produkcji, udźwigu na podnośniku i innych takich małych różnicach

Montifan    0

113 ma troche slabego buta ale polecam jak najbardziej bo sam mam takiego. 133 ten sam gabarytowo ale troche kucy wiecej.

botanik23    0

mam pytanie czy renault 133.14 jak ciężar poniesie podnośnik i czy będzie ponosił i radził sobie w pługach obracalnych Unia IBIS L 4X45

izydor6280    464

podnosnik ma udzwig cos kolo 6t, wiec na pewno podniesie, przy kupnie naszej podpinana byla 4 obr. bez problemu

z uciagiem tez nie powinno byc ciezko, w zaleznosci od klasy i uksztaltowania terenu

koledzy ponizej myslicie ze od marca nie poradzil sobie z problemem :P

Edytowano przez izydor6280

rami    6

wiesz ja bym też proponował 133-14 zawsze to to mieć zapas mocy sam sie otym przekonałem a mam 155-54 i mogę go do wszystkiego założyć to jest wygoda i fukcjonalność bierz 133-14 i nie zastanawiaj się

andrejus    157

Agregat aktywny z siewniekiem 3 metry? Pozwól że zacytuje tu słowa kolegi z forum: " da rade ale na końcu pola wysra tłoki"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się