Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dav45

Zasiłki celowe powódź 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Powódź
dav45    0

Jestem ciekawy w ilu gminach wypłacono rolnikom zasiłki celowe na podstawie protokołów w których klęską były deszcze nawalne?

W sąsiedniej gminie wypłacono na tej podstawie zasiłki w max. wysokości 4 tys. zł a w naszej choć mamy takie same protokoły odmawia się pomocy.

Karol445    32

Witam. U nas już w końcu listopada wypłacili te zasiłki. Juz je zdążyłem wydac nawet.

jacus    95

ja jak wpisalem deszcze nawalne to mi kazali poprawic na powodz [najwieksze straty mialem na polu ktore jest najwyzej],pewnie dlatego wam nie daja bo nikt wam nie doradzil, a wiadomo ze biurokracja swoje musi zrobic i pokazac kto tu rzadzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Wacek21    35

Mielismy wziety taki pakiet ubezpieczenia u ubezpieczyciela na wszystkie pola, i bylo ubezpieczone na najnizsza stawke. U nas na gminie uznano ze za krotko bylismy ubezpieczeni (od marca) i nie dostalismy 4 tys tylko 2 tys a oszacowano nam 70% całkowicie zniszczonych upraw

jacus    95

a miales mienie ruchome ubezpieczone-to wystarczy,jesli zna sie przepisy i ma cierpliwosc do urzednikow pewnie i to ubezpieczenie by ci uznali.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować