Skocz do zawartości
Famer21

Który ferguson do mojego pytania ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ferguson
Famer21    6

Witam. A kto by mi polecił model tej marki podobny do Fendt 511c ? Chciałbym takiego co ma do 130ps, przedni tuz (wom, ale nie koniecznie), nowy typ kabiny, rok od 96 minimum mth obojętnie w sumie i do max 75-78tyś zł. Słyszałem, że niby fergusony tanie są i mniej palą. Szukam od pół roku jakiegoś fendta 511 - 12c, 312 lsa, ale nic nie ma. Więc próbuje z masseyem.

Mrmagyster    30

Jeśli chodzi o Massey'a Ferguson'a to do 130 km to w sam raz by był 3630, choć nie wiem dokładnie do którego roku je produkowali.JAK chodzi o twe wymagania opisane wyżej to raczej byłby w sam raz.Dobra kabinka tyle że z tym przednim TUZ'em to musiał byś dobrze poszukać... Aha i jak rozchodzi się o fergusony to aż takie tanie to nie są.Ja osobiście uważam że jest to bardzo dobra marka:)

Famer21    6

3630 nie to jest staroć :/:) Chyba Ci się z modelem pomyliło coś :) Nie nie ja szukam coś z nowszych do 130 ps. Takiego z przednim tuzem i 96 rok minimm to trudno było by znaleźć w dobrym stanie... Ja patrzyłem na stronie Masseya to poodobny do fendt 511-12 c jest 5460 i ma te same parametry co własnie fendt 125ps roczniki podobne, kabina podobna gabarytami tylko własnie ceny jak w przypadku fendta od 80tyś dopiero się zaczynają, więc - nie wiem czy skupiam się na dobrym modelu. No i masseye mają podobno ten turbo boost, że podczas pracy, czy transportu dodaje te kilka ps więcej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Famer21    6

Ten 4370 ładnie trafiłeś, jakby zszedł z ceną do 80tyś to byśmy brali tylko ile on ma ps ?

Famer21    6

Ale on tez ma opcje turbo boost tego rozszerzenia koni ? 125 ps najmniej szukamy, ale różnica 9 koni w nich to chyba nie duża...

KamilK199    8

Kolego zobacz serie 81xx to dobre ferdki i w tej cenie kupisz juz ladnego i rocznik 95-99:)albo mniejszy rozmiar, seria 61xx(np6180 lub 6190).

Famer21    6

seria 6 6180 stare już są, wujek chce taki z tą nowa budą "bardziej okrągłą" i maską, która idzie w dół :) z tych nowszych właśnie. Bo te co podałeś to już stare są widzę po ogłoszeniach ich wygląd i roczniki... Czyli póki co 4370 najlepiej się prezentuje tylko cena na 1 ogłoszniu 5,900 euro / 22 tyś mnie szokuje strasznie - coś nieźle musi być nie tak z tym ciągnikiem nawet jeśli bez vatu jest

http://motooferta.pl/1551_ciagniki.html,84522_massey_ferguson_4370_diesel Zwróćcie uwagę na mth i rocznik jeszcze z tuzem - to jest przecież nie możliwa cena na niego tj. silnik był zajechany i przeszczepili nowy do niego chodził kilka tygodni aż nastukał te 3tyś mth.... Zresztą w opsie jest "uszkodzony, więc co elektornika, lub silnik - bo chyba to będzie w nim najdroższe do naprawy...

Edytowano przez Famer21

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JaKu76
      WItam kupiłem massey fergusona 590 i mam problem ponieważ nie załącza się przedni napęd.Jak go załączyć?
      Proszę o szybką odpowiedź!
    • Przez DF1
      Witam wszystkich.
      Właśnie stoję przed wyborem zakupu ciągnika. Po ostatecznej selekcji zostały mi: Massey ferguson 7715EF oraz Valtra T144V z podłokietnikiem Smart Toutch. Oba w podobnej mocy, cenowo zbliżone ( w okolicach 335 tyś netto )
      Co byście wybrali ? Dodam, że Valtra ma nowy podłokietnik smart toutch z dotykowym ekranem ( coś w rodzaju dużego smarfona ) i tego troszkę się obawiam. Tak jak ze smartonem - działa jak jest w miarę nowy ale po dwóch, trzech latach to już nie jest to samo co na początku. 
      A tu ciągnik ma służyć 20lat a nie 2 czy 3 
      Będę wdzięczny za każdą opinię
    • Przez Fujitsu
      Witam poszukuje elektromechanika z województwa swietokrzyskiego. Mam do poprawy ehr w MF 2685
    • Przez Riko
      Witam Mam problem z hamulcem ręcznym.
      Napiszę na wstępie, że się zaciąga linka działa dobrze, nie wiesza się.
      Po ściągnięciu dekla za lewym kołem znalazłem część, którą wysyłam w załączniku.

Przypuszczam że jest to element z mechanizmu hamowania ręcznym i dlatego nie działa.
      Czy to jest od hamulca czy od czegoś innego?
      Znalazłem również 2 trybki, a stuka mi II bieg. Czy możliwe że ,mogły się one tam pod dekiel dostać z tych zębatek od 2 biegu?

• Przez Mirek17
      Mam propozycję kupna oleju do skrzyni GL4. Co o tym oleju sądzicie???