Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cysio

Prasa za 25tys na zarobek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
Cysio    0

Witam.koledzy chcę kupić prasę do zetora 7011. prasa do 25 tys dodam ze prasa głownie na zarobek wiec w miarę wydajna musi byc i teraz pytanie jaką wybrać i jakiej marki????pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!

Bartek72511    41

Zmiennokomorowa czy stało?:) wyposażona w rotor to raczej nie bo ciagnik nie podoła. W sumie ciężko za tą kasę coś znaleść, ale myślę że najlepsze by było coś z jd ;) modele: 550 , 580 , 590 ;) Poprzeglądaj to może coś Ci się spodoba;) u mnie koleś ciąga 580 zetorem 7211 i daje sobie radę;)

turas20    6

Miałem ten sam problem z wyborem prasy do swojego 7011,wybór padł na krone 10-16,Bele można kręcić jakie sobie klient życzy:)Na twoim miejscu celował bym w krone nawet stałokomorową.

Wiadomość z agroFakt.pl

luasbrek    0

ja bym doradził welgera np RP200 bedziesz dawał radę, na maxa może nie dobijesz, ale u mnie gość taką ma i 80 KM to nie czuje i bele super wychodzą, i jak już brać to z nożami jak się zechce większy ciągnik to nie będziesz żałował napewno, i w 25 tyś się zmieścisz.

Ostro17    4

Bierz welgera RP 200 ja ma ladniniego 6550 (65km) i daje sobie rade bele wychodza rowne i dobrze ugniecione tylko ja nie mam jej z rotorem i mam wasaki podbierak ale bardzo polecam bo dobra prasa.

Cysio    0

kusi mnie jd 550 no ale zobaczymy,myslę ze lepiej jak będzie zmiennokomorowa

Bartek72511    41

i jd ma na pewnie nie wielkie zapotrzebowanie mocy to by lepiej szedł;) a patrzyłeś na modele 580/590 ?:) Bo za tą kasę już powinieneś coś dostać;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować