Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcin z małopolski

Pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    95

popytaj w sklepach z czesciami do ciagnikow, przewaznie kogos znaja. ale jest ciezko nawet z mechanikami do ursusa. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Co do ursusów czy Zetorów to mam mechaników, nawet mój sąsiad długie w takich ciągnikach tylko ze gdy coś zachodniego sie u mnie pojawi to On się może za to wziąć tylko ze to będzie jego nauka na takich sprzętah a lepiej naprawa wygląda jak ktoś już ma pojęcie i robił coś takiego! I też w okolicy bardzo mało sklepów z częsciami do zachodnich takze nie ma kogo pytac.

wiesmag    52

w serwisach u dilerów pytać,może jakiś mechanik po godzinach by mógł coś dorobić.jak popytasz to nikt w pysk przecież nie da.

Narazie jeszcze nie mam konkretu bo przymierzam sie do kupna czegoś zachodniego Fendt, Deutz, Case, Renault i próbuje rozeznać rynek, tylko właśnie w okolicy nie ma dilerów tych marek a także tych ciągników jest bardzo mało żeby nie powiedziec że wogóle nie ma :/

casejx80    33
Napisano (edytowany)

marcin maja byc nowe uzywane za ile napisz cos więcej jak uzywane bo tak mi z tego wynika nie wiem za ile ale ja bym polecal jakiegos new hollanda Tm bardzo udana seria i komfortu nie kryje ;)jeszcze nie widzałem zeby komus sie popsuł ..B) nie zabardzo zrozumiale czy ciagnik potrzebujesz czy mechanika ale popytaj moze jak czesc sprowadzisz to ci zrobi jak dobry mechanik w łodzkim to bym ci nawet tel dał ;)

Edytowano przez casejx80

jacus    95

kolega kupil sobie 2 ciagniki -fiaty [teraz to nh sie nazywa], pytam sie go po co mu 2- odpowiada jak jeden sie zepsuje to robi drugim,a kurier po paru dniach mu czesci przywozi :D .

jedyny 'zachodni'ciagnik ktory mozna u nas kupic to zetor,pytalem sie u dilera case jak z czesciami to tylko filtry maja na stanie a reszta na zamowienie.

casejx80    33

zetory to razem z ursusem królowali ale to w Prlu a teraz to nawet na ursusa ani na zetora to bym nie poszedł jednak new hollanda duzo sie w polsce sprzedaje to moim zdaniem nie bedzie problemu z czesciami za kilka lat ale TM NH to sam bym kupił ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować