Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karolllllll

nowy zetor 80 KM??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
saymon    0

to zależy od kasy ile chcesz wydać ale chyba ta nowa PROXIMA PLUS jest dość fajna

Wiadomość z agroFakt.pl

Chota    1

byłem dziś na pokazie maszyn w fino i zetor ale 9641 forterra kosztował 140 tyś

saymon    0

według mnie forterra jest konkurencyjna w modelach 8641 11441 12441 bo reszta to jest mała różnica ceny a przy 9641 jest różnica w 20 km

karolllllll    0

a jak z awaryjnościa tych ciagników(proxima8441, forterra8641, proxima plus8541)? ktory model z nich bylby najlepszy i najmniej awaryjny??

saymon    0

o awaryjności nie wiem zbyt wiele ale z tych ciągników to chyba forterra bo ma niezły podnośnik ehr bo rewers to jest też juz chyba w proximie plus tylko nie wiem jaki :) według mnie forterra jest do pługa a proxima plus do tura mówiąc dużym skrótem Najlepiej popytaj tych na AF co mają takie ciągniki

Ferdek07    62

awaryjnośc awaryjnością każda maszyna się psuje mam nadzieje że do proxima nie robią podzespołów w polsce (słyszałem takie plotki, np. przednie mosty), ale jak jest tak naprawde ze spalaniem bo podobno palątroche więcej od pronarów ale ile jest to troche? Z tego co słysze to poniżej 6 l / godz zegarową to niechętnie schodzi zetor 82 km a te mniejsze tylko minimalnie mniej palą

Chota    1
o awaryjności nie wiem zbyt wiele ale z tych ciągników to chyba forterra bo ma niezły podnośnik ehr bo rewers to jest też juz chyba w proximie plus tylko nie wiem jaki :) według mnie forterra jest do pługa a proxima plus do tura mówiąc dużym skrótem Najlepiej popytaj tych na AF co mają takie ciągniki

czemu jak ktoś nie potrzebuje ciągnika 100km to i proxima moze być do pługa

karolllllll    0

ciągnik do orki w polu to już mam 120 KM. interesuje mnie ciągnik do takich prac jak: agregat, prasa zwijająca, tur, kosiarka rotacyjna,sieczkarnia. niech sie wypowiedzą użytkownicy wyżej wymienionych modeli zetora coś na ten temat.... pozdro

saymon    0
czemu jak ktoś nie potrzebuje ciągnika 100km to i proxima moze być do pługa

zgadzam się z tym tylko według mnie jak bym miał ziemię trochę cięższą i do wyboru proxime lub forterre to wybrałbym forterre A co do proximy to na AF jest zdjęcie jak ciągnie obracana 4 :) i właściciel mówi że spisuje sie dobrze

Ferdek07    62

Ile taki zetor 80km pali (proxima /fortera) w najlżejszych i ciężkich pracach, czy proxima 8441 pali więcej od 7340?

Jakie najszersze opony można zamówic do 8441 i ile kosztują?

zuras    1

jeżeli ciagnik ten nie jest do prac ciężkich czyli np. orka to wziołbym w tym wypadku proximaplus

zawsze to jeden półbieg to w prasie czy innych pracach sie przyda i jak do tura bedzie lepszy niz proxima

a wie ktos jaka ma skrzynie proximaplus 40km? czy taka jak w prximie??

a tak na marginesie to @ferdek07 chyba masz opcje EDIT?

MichuM    0

w proximie plus jest 40 'stka skrzynia, co do ogumienia to musze zerknac w poniedzialek jesli bedzie jeszcze taka potrzeba :P

Silver    0
ja bym wolal proxime sam teraz taka zakupuje z turem znajomy ma taka i z turem sie spisuje super i niebral bym proximy plus

Jaki model proximy bierzesz? wszycy tylko 8441 a dlaczego nie mniejsze?

Silver    0
8441 moze dlatego ze potrzebuja 80km

Co z tych 80 km jak to w opakowaniu na 64 km z 7245 :P , za mały za lekki, a pali jak lamborghini lub same 100 km, może zamiast forterry wziąść lambo?

Co z tych 80 km jak to w opakowaniu na 64 km z 7245 :P , za mały za lekki, a pali jak lamborghini lub same 100 km, może zamiast forterry wziąść lambo?

ale nie ma to jak zetor a nie jakies zachodnie

Silver    0
jak bym mial brac te lambo bo moglem je albo cos z DF to bym wybral napewno DF

A ja odwrotnie bo DF zajebistą reklamę sobie zrobił w okolicy, alamba chodzą świetnie :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować