Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arni251

Tur Quicke 2300

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Quicke
arni251    5

Witam chce kupić tur Quicke 2300. Czy on bedzie pasował do belarusa 820 z 2006r. A moze ma ktoś z was takiego. On jest zdjęty z Landini.

damian23199    0

z tegoo co wiem to lnadnini siedzi na ramie a belarus tez i powinien pasowac spokojnie do mojego nbelarusa od starego john dera pasowal to i z landiniego bedzie pasowal

LOST    7

Jeśli już to nie TUR tylko ładowacz czołowy, ponieważ TUR to model polskiego ładowacza czołowego.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomi382    97

To napisze tak: Mam takiego tura na zetorze 5748 a znajomy ostatnio pół roku temu kupił identycznego do MTZ 82 z napędem i tą już dużą kabiną. Trudno powiedzieć czy będzie pasował bo każdy ma robioną ramę po swojemu. Ten co ja mam to miał ramę do 3 cylindrowego, poprzedni właściciel ją przedłużył zeby zmieścić 4 cylindrowy korpus silnika i chodzi do dziś. A mam takiego drugiego w stodole na zapas właśnie z ramą do 3 cylindrów. Nawet się ogłaszałem za 5tysięcy jakoś i nie było chętnych. Także te 8000zł to trochę drogo a i nie ma pewności czy będzie pasować rama otwory. On ma taki docisk jak każdy inny a te tłoki u góry to od samopoziomowania hydraulicznego a znajomy się ze mną sprzecza ze one pomagają w udźwigu :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować