Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
oo0pS

Zaczep dolny 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zaczep

jesli dobrze rozumiem to chcesz dorobic tylko przedluzenie a posiadasz tylko czesc zaczepu hitch, bo jesli chcesz zrobic caly zaczep sam to ciemno to widze

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    62

jak mam w garażu to mogę ci podać wymiary i nawet zdjęcie ale masz to z czego dorobić :huh: o ile otwory na bolec idzie wywiercić to na hak trzeba jeszcze zaokrąglić

Sam wyrzuciłem ten hak z przedłużką (jak sąsiad) bo o ile z rozrzutnikiem to nie przeszkadza że lata z 10 w górę i na boki (jak gnój odciąża zaczep będąc na samym tyle) ale przy samozbierającej to nie szło wytrzymać a dodatkowo jako że dużo wystawał to przód cały czas podnosił. A teraz mam od 4011 dosztukowany ciut dłuższy niż hak i nie buja ;)

pavlotal    4

Kolego nie wiem czy jest sens to robic. nie lepiej kupić sztywny zaczep i zamontować ja tak zrobiłem bo tak jak napisał kolega @sebe1033 to ta przedłużka zaczepu HITCH nie sprawdza się.

zorzyk2    50

A ja użytkuję taki i w zależności od potrzeby i przykładowo.Przyczepa samozbierająca, szpikulec do bel, beczka na wodę(4m3) jest na hitch. Rozrzutnik, mimo dużego ucha już na tej przedłużce, bo ciągnik na nawrotach zaczepia o burty. Niestety, przedłużka jest już wyrobiona i wymaga remontu.

oo0pS    0

chce tylko zrobic ta przedłużkę po co mam płacić 400 zł bo u mnie tyle kosztuje jak mam materiał i moge sobie go dorobić bez wkładu finansowego zrobie go z belki od 60-tki bo jest dosyć gruba jak możecie to podajcie te wymiary

sebe1033    62

A wiesz jak to wygląda :huh: wymiary to ok 10 cm od haka jest zaczep na bolec

Skąd masz takie ceny ja do 4011 zaczep kupiłem za ok 100 i 50 za dorobienie mocowania a oryginał był za 200-250

oo0pS    0

Na podlaskim okolice Łomży takie ceny :/ To poda ktos te wymiary ?

Edytowano przez oo0pS

zorzyk2    50

Podałbym, gdyby jego stan przypominał stan fabryczny a i do ciągnika mam 90km drogi.

jaro    163

Ja ten zaczep spotkałem gdzieś za 80 zł (z pewnością coś z rzemiosła ) ale pewnie dałoby radę trochę go "stuningować " za pomocą paleniska i paru litrów starego oleju.

gauchos    0

Witam. Na temat trafiłem przypadkiem a problem mam zbliżony. A rozwój wątku nasunął mi rozwiązanie. Mianowicie, chciałbym założyć sztywny zaczep polowy do zetora 7211. Stary 'ruchomy' przyorałem jesienią ;) Niestety, nie znajdę. A muszę mieć zaczep polowy do rozrzutnika. Sztywny pasuje każdy? Który zamawiać? Jaki koszt mniej więcej? Z góry dzięki za wskazówki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszda
      Panowie kupiłem nowo pompe hydrauliczno i nadal wysadza uszczelniacz na wałku

• Przez keeway
      witam mam zamiar kupić łuparke swidrowa pod cignik i niewiem czy bedzie pasowac walek od rotacyjnej napewno ktos robił link od łuparki podaje w linku    http://allegro.pl/zestaw-wom-swider-80-z-wymienna-koncowka-rebaki24-i6579957576.html#thumb/1

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?