Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz150

Jaki ciągnik 85 -95km ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz150    6

Witam. Mam zamiar kupić ciągnik, tylko nie wiem jaki ;/ Najbardziej zastanawiam się nad Farmtrac 690DT. Mam już jednego mniejszego i jestem z niego bardzo zadowolony.

Jaki polecicie mi ciągnik do 140 000 zł brutto. Pomóżcie coś wybrać bo już sam nie wiem ;/ Za dużo tego jest ;p

Ma być to ciągnik główny. Areał ok. 50ha. Główne jego zadania to np. orka lub praca z prasą belującą Metal-Fach, i chodzi mi aby dobrze zimą palił bo będzie potrzebny do odśnieżania :P

Z góry dzięki za odpowiedź :P

lukasz150    6

Bo czytałem inne tematy i nadal nie wiem co wybrać. Każdy doradza co innego ;/ Jednemu ten sie bardziej podoba a drugiemu ten.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafalkom555    13

A w tym temacie to co będzie, kazdy też będzie doradzał co innego, bo co innego ma, co inne mu się podoba, bo jego sąsiad znajomy to ma i tak w kółko ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik_Szuka
      Program, dzięki któremu dość dokładnie można się przyjrzeć konkretnemu modelowi traktora

https://www.youtube.com/watch?v=MY8s-zLXEos Kubota
      https://www.youtube.com/watch?v=OC4i2Okeycw Zetor
      https://www.youtube.com/watch?v=3iYQ3XwXo_c Belarus

Zobaczcie

• Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez Sunf
      Witam, szukam opinii na temat kupna ciagnika 6 cylindrowego nowego glownie do orki siewu( również zasprzegniecie na przednim tuzie maszyn doprawiajacych) i do transportu. Głownie biore pod uwage marki Nh Jd Zetor Case Valtra MF 140 km do 160 km. Licze na wiarygodne opinie oraz podpowiedzi dotyczace tych marek. 60ha
    • Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam