Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już szukałem po katalogach ale nic nie mogę znaleźć w podobnym gabarycie.

ITT 9716 1 5N

Tymczasowo mam założone zwykły uniwersalny pstryczek który wisi na kabelkach. Opcja z uniwersalnymi przyciskami też jest brana pod uwagę jednak na razie chciałbym spróbować znaleźć coś blisko oryginału. Serwis za całość zawołał 700 netto więc pieniądz chory za niedziałający 1 guziczek :/ No jakby nie szło mieć w katalogu samych pstryczków....

Zastanawiam się czy czasami nie wziąć tego:

http://agristar.pl/ciagniki/czesci-john-deere/elektryka/wczniki-wyczniki/4208-ele5057-przycisk-joysticka-zmiany-pobiegow.html

i nie pociąć i wziąć guziczki bo za tą cenę bym miał 2 przyciski.

 

Mysle ze jak przelutujesz płytke i cos podłozysz na wyoskosc bedzie ok

http://allegro.pl/witch-mikroprzycisk-12x12mm-wysokosc-7mm-i5254762700.html

ewentualnie takie same znajdziesz w radiu czy starszym tv a nawet dekoderze i video o ile posiadasz

Opublikowano

Na ten moment szukam rozwiązania najbliżej oryginału. Jak nie znajdę czegoś bliskiego fabrycznemu rozwiązaniu to po prostu wstawię jakieś uniwersalne przyciski.

Dzięki koledzy za pomysły ale na tą chwilę nic więcej nie pokazaliście jak to co widziałem w ofercie TME. Kurcze, żeby chociaż człowiek wiedział kto te przyciski produkuje.

Opublikowano

Rozwiązanie mojego problemu z przyciskami półbiegów w Aresie.

Tak więc po studiowaniu internetów i przeglądaniu zdjęć zamówiłem przełącznik od John Deere'a o nrze katalogowym L175907. Przyciski na nim są identyczne jak te w Aresie. Po przelutowaniu z nowej płytki w starą małą działa jak ta lala, nawet powiedział bym że lepsze są ja te oryginalne. Przełącznik to koszt ok 135 zł.

post-64017-0-86529300-1473315238_thumb.jpg

post-64017-0-99240600-1473315248_thumb.jpg

post-64017-0-12756100-1473315257_thumb.jpg

post-64017-0-87878600-1473315268_thumb.jpg

Opublikowano
Dnia 30.08.2016 o 09:24, dzikidaniel napisał:

Już szukałem po katalogach ale nic nie mogę znaleźć w podobnym gabarycie.

ITT 9716 1 5N

Tymczasowo mam założone zwykły uniwersalny pstryczek który wisi na kabelkach. Opcja z uniwersalnymi przyciskami też jest brana pod uwagę jednak na razie chciałbym spróbować znaleźć coś blisko oryginału. Serwis za całość zawołał 700 netto więc pieniądz chory za niedziałający 1 guziczek :/ No jakby nie szło mieć w katalogu samych pstryczków....

Zastanawiam się czy czasami nie wziąć tego:

http://agristar.pl/ciagniki/czesci-john-deere/elektryka/wczniki-wyczniki/4208-ele5057-przycisk-joysticka-zmiany-pobiegow.html

i nie pociąć i wziąć guziczki bo za tą cenę bym miał 2 przyciski.

Witam. Mam do Pana pytanie. Jak dostać sie do tych przycisków żeby nie uszkodzić gałki.

Proszę o odpowiedź 

Opublikowano

Siema podczas orki ramiona same sie co chwilę dźwigają i opadają do danej wysokość przez co nie dożyca przednia skiba, jak ustawić te dwie dźwignie żeby przednia skiba trzymala stała głębokość renault temis 630 Rz 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pawcio21
      Witam ma ktoś może namiar na kogoś kto ma kompa do Reni tenis 550 kalibracja potrzebna okolice Szczecina  może ktoś jest co by wpadł pomocy 
    • Przez kamcioxxxx
      Problem z przednim napędem nie rozłącza go do elekto zaworu napiecie dochodzi przewod z białym paskiem
       
      Zauważyłem ze w filtrach hydraulicznych pojawiły sie opiłki  
      Na wyświetlaczu pokazuje ze naped jest zalonczony  albo wyłączony ale w żaden sposób go nie rozłącza 
       
    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie montowała ktoś z was filtr oleju PP89 do Renualt 461? W chwili obecnej mam założony pp49 ale Pan mi w sklepie powiedział żeby nie kombinować i zostać przy pp49 bo np 3p takie mają a PP89 ..ma inne ciśnienie otwarcia zaworu bypass czy jakoś tak" i że np w zimne dni silnik może nie mieć dobrego smarowania na zimnym silniku. Widziałem też że ludzie zakładają  Manna w 930 ale jak pan mi pokazał jakiś zamieik z Sędziszowa to strasznie mały ten filtr.Pozdrawiam 🙂

    • Przez SzymonLaziuki
      Witam. Dokładał ktoś napęd na przód do renault 75-32/34
      Macie jakieś doświadczenia?
       
    • Przez lysonek
      Witam. Zna ktoś kogoś kto naprawi albo sprawdzi sterownik skrzyni biegów od renault ares 640?(okolice kalisz/konin/sieradz)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v