Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie cieszcie się wymianą żarówki w przednim reflektorze trwającą jedynie 3 h i wymagającą jedynie zdemontowania zderzaka lub nadkola-jak wiemy jednak postępu zatrzymać nie można i juz zaczynają pojawiać się samochody w których do takiej wymiany trzeba będzie zdemontować pas tylny no i całą resztę :D .

Opublikowano (edytowane)

Fiat Multipla tam ostatnio zastanawiałem się jak zmienić żarówkę od świateł drogowych i nie mam zielonego pojęcia chyba trzeba by było zdjąć deskę rozdzielczą co by zajęło pół dnia jak nie dłużej.

 

 

Kolego Alt Ci nie działa? Proszę używać polskich liter. Następnym razem będą %%.

Do pozostałych użytkowników: proponuję zakończyć dyskusję na temat wymiany żarówki w samochodzie, od tego są inne fora. W przeciwnym wypadku zamknę temat.

 

 

No i się doprosiliście zamknięcia tematu. Otworzę tylko na prośbę autora na PW.

Edytowane przez Elektrotechnik
Opublikowano

kolego @elektrotechnik prosze zatem stosownie wlepic mi % za wszystkie posty napisane bez uzywania polskich znakow. mozna tez wlepic % na poczet przyszlych postow, gdyz nie mam zamiaru pisac z altem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez mateusz89aaaa
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez pawelol111
      Panowie nie wiecie cóż ten błąd oznacza i co z tym fantem zrobić? Objawy są takie że jedzie do przodu do tyłu nie chce.... blokuje pedał sprzęgła po przełączeniu na jazdę do tyłu i wyświetla ikonkę drążka zmiany biegów ze strzałkami przód tył.
    • Przez TadekNiejadek
      Witam wszystkich , posiadam od niedawna traktor case mx 135 z 1999r z amortyzowaną osią carraro . Od momentu kupna przednia oś raz się podnosiła a raz nie , chciałem ją skalibrować lecz kalibracja się nie udała . Oś w tej chwili nie chce nawet drgnąć i z odczytu przycisku jest kod błędu nr 21 ,czyli błąd lewego potencjometru osi .Sprawdziłem przewody idące do potencjometrów oraz kostki ,włączniki i są okay. Nie mam pojęcia co mam dalej sprawdzać i co może być przyczyną awarii ,proszę o pomoc ,być może ktoś miała podobny problem .
    • Przez Rafal1983
      Panowie potrzebuję informacji czy ktoś z użytkowników spotkał się z błędem I 37 w ciągniku deutz fahr agrofarm 100 2007 rok nie odpala ilość motogodzin 2734 
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
       
      Panowie powiedzcie mi ile placiliscie lub ile bierzecie za wymiane instalacji elektrycznej do np C360 i Bizon i ile wam to zajmuje? Mowimy oczywiscie o polozeniu nowej instalacji zrobionej z linek a nie o gotowym szmelcu. Cena oczywiscie robocizny bo mam do zrobienia troche sprzetu bo sam sie nie wyrobie a musze wykalkulowac ile szykowac $$$
       
      Pozdrawiam

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v