Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
emil201

Tablica zegarów JD 6800

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tablica
emil201    0

Witam. Koledzy w moim JD wariuje wyświetlacz tzn. wyświetla ładnie tylko jakieś kosmiczne wartości.

A konkretnie to :

obroty silnika - 9240 itp

obroty WOM przedniego nie mam a pokazuje różnie 200- 470 itp.

obroty WOM tylnego raz 0 raz jakieś cuda wianki jak powyżej

prędkość tylko w milach i też 00000

na kilometry nie da się przełączyć

i motogodzin też nie idzie znaleźć.

Co może być przyczyną.

Wyjąłem tą tablice i z tyłu jest taki mały przełonczniczek 7 suwaczków u góry napis ON ECE .

Mam tylko załączone 1 i 3. Reszta jest na dole czyli OFF.

Jak to powinno być i doczego to służy. Pomocy.

lukas00111    7

witam kolego ja mam jd 6900 z 1997 i tez taki problem z wyświetlaczem pokazuje obroty wom predkość na postoju pokazuje 5-6 mil a od jakiegoś czasu na wyświetlaczu środkowym nie pokazuje prędkości tylko jest cały czas 0.00 a wskazówka pokazuje. zegarów nie wyciągałem ale teraz trochę czasu jest i planuje się za to zabrać. zrobiłeś to u siebie? może pomożesz jakoś?

inginio    0

U mnie w 6400 też licznik trochę wariuje. Prędkości nie pkazuje tylko obroty silnika. W niedługim czasie zajme się tym to może coś się wyjaśni. Gdzie znajduje się czujnik od prędkości?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TraktortoZetor
      Mam problem z moim JD 6200. Mianowicie chodzi o to że potrzebuję wyciągnąć wałek łączący silnik ze skrzynią biegów. Odkręciłem wałek od skrzyni biegów i od silnika bodajże na 6 śrubach tłumik drgań. Teraz ten wałek nie chce wyjść. Pytanie jak wyciągnąć ten wałek? Muszę silnik wyciągnąć czy jak? 
    • Przez zuwar
      Mam problem z niedziałającymi  światłami stop w JD 7700. Bezpieczniki wszystkie całe, zasilanie na przełączniku przy pedale - jest. Czy po drodze jest jeszcze jakiś przekaźnik ? Może ktoś ma schemat elektryki do tego modelu.
    • Przez radeklegia
      Witam.potrzebuje opisu bezpieczników bo na tej klapce to nic nie ma.i chciał bym się dopytac co do oświetlenia zegarów i radaru czy tam się wymienia jakieś żarówki. ?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam taki problem z john deere 6900 mianowicie problem polega na tym ze ciągnik zapala normalnie chodZi i wszystko wydaje sie byc dobrze a po chwili gasnie. gasniecie wyglada tak jak by ciagnik miał odcinane paliwo i jak zgasnie to nie mozna go uruchomic czasami przez chwile a czasami przez dłuzszy czas tj ok 30 min pozniej ciaggnik zapala normalnie i nie jest ani zapowietrzony ani nic zapala tak jak by go ktos normalnie zgasił i zapalił moze ktos sie z czyms takim spotkał lub wie co to moze byc prosił bym o jak najszybsza podpowiedz dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez tomrolnik
      panowie tak jak w temacie prosilbym o opinię tego traktora ponieważ przymierzam się do zakupu tego modelu z góry dzięki za odpowiedź