Zaloguj się, aby obserwować  
MECHANIZATOR

Prośba o tabliczki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MECHANIZATOR    159

mam prośbę do posiadaczy kombajnów Bizon Z-056 "Super" i Z-058 "Rekord" o zrobienie fotek tabliczkom znamionowym i przesłanie tych fotek na mojego meila :P poza tym zaby podali jeszcze orginalny fabryczny kolor :o

 

a osoby które nie mają możliwosci zrobienia i przesłania takich fotek proszę o podanie mi danych z tabliczek znamionowych :P (rok budowy, nr maszyny, kolor) z góry dziekuje wszystkim za pomoc

 

 

fotki przesyłajcie na adres: bizonsuper@o2.pl


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Jutro bedziesz miał fotki. A tak właściwie to po co Ci to?


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

chodzi i o rozszyfrowaqnie zagadki różnych kolorów kombajnów Bizon :o często mnie to zastanawiało po co są rózne kolory (teraz już wiem ze czasem w płocku brakło czerwonej farby) no i chciałem zobaczyć kiedy jakie były robione :P


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Z056/3

nr fabr. 42388

rok prod. 1984

kolor pomarańczowy


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dzięki wielkie i licze na kolejnych agrofotowiczów


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja nie mam bizona ale może u wuja zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

Zrobiłem fotę i wysłałem na maila


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dzięki za fotki i licze na rzyczliwosc pozostałych Bizonistów :P


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dzięki - i mała prośba - jeśli możecie to nie pakujcie tych fotek RAR-em bo mi komp nie otwiera :P


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

To zainstaluj WinRara :P

 

 

 

P.S wyslalem jeszcze raz, ale nie spakowane :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dzięki jeszcze raz - i czekam na nastepne

 

PS - panowie co jest z wami - wiem ze są zniwa no ale cyknąć jedną fotkę to chyba nie problem :)

 

jak ktoś zrobi fotki to niech podeśle na bizonsuper@o2.pl - dzieki jeszcze raz i licze na waszą pomoc


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no wiecie co panowie tylko 4 odpowiedziało na prosbe - no zawsze myślałam ze jestescie bardziej rzyczliwi :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
no wiecie co panowie tylko 4 odpowiedziało na prosbe - no zawsze myślałam ze jestescie bardziej rzyczliwi :)

Bo może są żniwa i robota w polu to nie ma czasu na internet. Jak bym miał bizonka to też bym ci dał jakieś info :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no ale dzisiaj sporo popadało no i chyba znajdziecie chwilke czasu zeby koledze pomóc - bo jak nie to bedziecie mieli ze mną do czynienia :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dzieki panowie za kolejne fotki na meilu i na pw no i dziekuje koleżance za wsparcie

 

no i zapraszam pozostałych do współpracy (rok budowy , typ wg tabliczki, nr maszyny i kolor fabryczny ) wszystko dawajcie tutaj albo jak jest fotka to na meila bizonsuper@o2.pl


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

symbol wy.. ZO56 5

rok budowy 1989

nr. maszyny 6653 (jak za malo to jeszcze na koncu ,,1")

ciezar netto 7700

...os przednia 8500

.... tylna 3200

jezeli sie cos nie zgadza -moge wyslac fote :rolleyes:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no ładnie marcinie - widze ze nie tylko HP ci odpowiada :rolleyes:

 

no a reszta - dalej panowie szlachta


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no ładnie marcinie - widze ze nie tylko HP ci odpowiada :rolleyes:

 

no a reszta - dalej panowie szlachta

hej hej... Wy wszyscy mnie traktujecie jak jakiegos Romea ze tylko w tematach z sercem siedzi

tak nie jest :lol: ;) haha

skoro tak to jeszcze jedna :D

 

symbol wyr... 5056 (tak bylo na tabliczce)

ciezar netto 7180

rok prod. 1977

nr maszyny. 12781S

cena detaliczna 719000

kolor. czerwony

 

widzialem tego bizona ale w takim stanie jeszcze zadnego :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

widze ze tabliczek przybywa - licze na przychylność pozostałych agrofotowiczów - jóż prawie po żniwach wiec chyba znajdziecie czas na pstrykniecie fotki

 

jak kto nie ma mozliwosci zrobienia fotki to niech poprostu spisze dane z tabliczki znamionowej i doda do tego kolor fabryczny kombajnu (tak jak @Marcin974)

 

z góry dzieki i pozdrawiam


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1

Witka!

 

Własnie wysłałem Ci tabliczkę z bizonka z mojego gosp.

Może być...?

Pozdrawiam i życzę owocnego zbierania


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
Witka!

 

Własnie wysłałem Ci tabliczkę z bizonka z mojego gosp.

Może być...?

Pozdrawiam i życzę owocnego zbierania

 

bomba o to chodziło !!!


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Jacek3p
      Witam wszystkich mam pytanie odnośnie bizona rekorda mam okazję kupić tanio z padniętym motorem i zastanawiam się czy z Supra da radę bez turba bo co słyszę to te z rekorda siadają z tą turbina i dużo pala z zwykłym sw400 mam dobre doświadczenia i nie odczulem nigdy by mu mocy brakowało nawet z sieczkarnia i nigdy mi się nie zagrzal co prawda motor zdrowy praktycznie nie pije oleju no ale superek już zmienił właściciela tylko czeka na pogodę by móc odjechać :/ 
      I jak panowie mieliście doczynienia z taką przeróbka za od z góry dziękuję 😊

    • Przez StawiaR
      Witam, mam do wyboru te dwa kombajny i jestem w kropce. Który według was powinienem wybrać? Bizon z 1986 r (na szerokich kołach) posiada sieczkarnie a dronningborg z 1988r bez sieczkarni.
    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj