Skocz do zawartości
M4t3usz

Paszociąg spiralny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
M4t3usz    30

Cześć

Chciałem się dowiedzieć czy w tym paszociągu można robić zakręty, czy tylko morze iść w jednej linii.

Można zrobić zakręt ja mam o 90 stopni z tym ze jest delikatny ;) z tym ze w miejscu gdzie jest ten zakręt pojawiły już się uszczerbki w obudowie... mam go 3 lata

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaczmarek    267

90 stopni to duży zakręt jak na spiralny paszociąg. Poza tym w spiralnym łuk 45 stopni musi mieć około 1,5 metra. Przy dużej liczbie zakrętów lepiej wybrać łańcuchowo krążkowy.

M4t3usz    30

To u mnie w porodówce 3 paski po 5 kojcy chyba ten paszociąg by odpadł... A co myślicie na temat koralikowego? A łańcuchowy ktoś użytkuje?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kaszmir25
      Pasza sypka zawiesza się w "bucie" silosu, szukam na to jakiegoś patentu więc wszelkie podpowiedzi mile widziane .
    • Przez kot090
      Witam. Jestem na etapie planowania nowej chlewni na 120 loch. Jednym z nurtujących pytań jest sprawa przechowywania gnojowicy.
      Jaki sposób polecacie: budowę oddzielnego zbiornika na gnojowicę czy przechowywanie gnojowicy w głębokich wannach pod chlewnią? Słyszałem o systemie budowy głębokich wanien pod chlewnią, bez mieszadeł, bezpośrednio z których wypompowuje się  gnojowicę szambowozem. 

Jakie są wasze opinie i doświadczenia?
    • Przez Pavel
      Powitać.

Zaczynam zagłebiać się w temat wentylacji wymuszonej w chlewni. Na razie interesują mnie wentylatory i czujniki (głównie na azot, temperatury mniej), bez panelów kontrolnych(o ile to możliwe).

w zwiazku z tym mam szereg pytań:
      -ktoś posiada jakiś system?
      -jakie firmy polecacie(bezawaryjność, a które ze wzledu na cene)?
      -ceny ?
      -doświadczenia? jakies sugestie? rady?

Na tę chwilę to wszystko co mi do głowy przychodzi. Czekam na dyskusje, sugestie i rady.

Pozdrawiam.
      ----------
      sorki, ze tak post pod postem, później scale

kupiłem kilka 3410m3/h 230V 550zł zobaczymy jak zime przetrzyma(wilgoc), potem lato(temp.).
    • Przez abuk14
      Jak myślicie co jest lepsze do chlewni na tuczniki?? Mi się wydaje, że głęboka ściółka byłaby najlepsza w tym wypadku. Sam już nie wiem.
    • Przez tomek
      Witam. Może ktoś z was choduje trzode na rusztach? Chciałbym się dowiedzie ile mogą kosztowac ruszta i jakie są efekty chowu na nich.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.