Skocz do zawartości
kamil41

Fiona

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fiona
Arni    1

Chyba je jeszcze produkują? U mnie we wsi w tym roku siał siewnik fiona nawet ładnie mu szło szerokośc jaką miał to 4m. Ta fiona nalerzy do kongskilde?

zonk    2

całkiem, całkiem siewniki oglądałem je w minikowie, nabudowany był na agregacie pom brodnica a ciągnął to chyba crystal, z tego co sie orientuje to chyba brodnica została ich dilerem,

Wiadomość z agroFakt.pl

MECHANIZATOR    156

witam - odswierzę nieco temat ale nie chciałem zakładać nowego - mianowicie chodzi mi dealerów częsci zamiennych do siewników FIONA - jesli ktos zna takowych to był bym bardzo wdzieczny - wystarczy podać nazwę firmy i jakis telefon kontaktowy z góry dzieki

a w temacie to mogę tylko dodać ze fiona to dobre siewniki sieją dość precyzyjnie i są mało awaryjne - problem tylko w tym ze jak się juz coś zepsuje to trudno o częsci zamienne bo nie sa one w naszym kraju popularne - a szkoda bo są godne polecenia

MCKYLO    1

Kolego Mechanizator autoryzowany przedstawiciel FIONA to firma ROLMAX ze Świdnika adres www.rolmax.net.pl. Tam pewnie dostaniesz części bez problemu.

arielo    0

Witam nie chciałem zakładać nowego więc piszę tu mianowicie chodzi mi o znaczniki do siewnika FIONA d784 2.5m. Jeśli macie w swoich fionach to czy ktoś mógłby wrzucić fotkę bo chciałbym zobaczyć jak są zrobione i zamocowane bo muszę takowe zrobić lub dokupić ponieważ chcę siać ze ścieżkami technologicznymi ale bez znaczników będzie ciężko. A może ktoś ma na zbyciu to byłbym bardzo wdzięczny za info. Z góry dzięki za pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się