problem z dyna 6
-
Podobna zawartość
-
Przez lesio321123
Witam w Mf 6480 dynashift rozłącza jazdę gdy ciągnik się nagrzeje ciśnienie pozostaje 17bar na wszystkim kody błędów 218 i 222
mial ktoś podobny przypadek czujnik dźwigni zmiany biegów wymieniony
-
Przez Rolnik8888
Witam mam problem z podnośnikiem mianowicie świeca się dwie diody jak na zdjęciu podnośnik nie reaguje ani na podnoszenie ani na opuszczanie od czego zacząć ciągnik MF 5455
-
Przez zbyszekku
dotyczy mf 6160 ale ten zawór występuje w większości chyba MFow z tych lat
Mam taki objaw ze jak traktor postoi to olej spływa i zapowietrza się sprzęgło i hamulce.
Do pompek hamulcowych idzie przezroczysty przewód i widać ze jest pusty bez oleju
podejrzewam zaworki zwrotne albo jakąś nieszczelność i ciągnie powietrze
kiedyś musiał postać 2 tygodnie żeby się zapowietrzył a teraz to juz kilka godzin wystarczy
i teraz pytanie na schemacie są 2 zawory zwrotne poz 2 i poz 18
18 jest nierozbieralny i wg serwisówki on odpowiada za 0.7 bara do odpowietrzania pompek
2 to chyba 5 bar na chłodnicę ale tez możne spuścić olej w powrót
17 bar jest poprawne wszystko co ma działać działa
tylko na postoju to spływanie oleju
ktoś się spotkał z takim objawem i wie co to za przyczyna?
gdzie szukać?
-
Przez chrap17
Witam wszyskich..
Może głupie pytanie, ale potrzebuje pomocy w lokalizacji odmy olejowej w Massey Ferguson 6140 rok 1997.
W pokrywie zaworów jest tylko weżyk który schodzi na doł ciagnika i tyle..
Pytam dlatego że mam objawy zapchanej odmy..
Silnik po kapitalnym remoncie i wypluwa mi olej uszczelka z przodu pokrywy rozrządu.. tak jakby cisnienie sie tworzyło w komorze korbowej.
Szukam jakiej kolwiek przyczyny. Może ktoś z was miał podobny problem..
-
Przez Zbigniew211
Witam, pisze z prośbą o jakieś wskazówki, co do tego jak wyjąć ten sworzeń. Massey 3090. Zrobiłem ściągacz to pęka śruba przy spawie albo łożysko. Grzenie Palnikiem tez nic nie pomogło. Przeczytałem że śruba do sworznia powinna wchodzic 16, u mnie jest to 14 czy to moze znaczyc ze ktos tam wcisnał jakis zamiennik i teraz nie da sie go ruszyc? Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc bo nie wiem co robic.
-

Rekomendowane odpowiedzi
Plug New Holland PMF40H - problem z ustawieniem szerokosci pierwsze...
MF 5611 dyna 4
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się