Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cember16

John Deere 975 dymi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
cember16    0

Witam wszyskich forumowiczów mam taki problem ze swojim jelonkiem otuż od początku kiedy stałem się szczęśliwym posiadaczem 3 lata temu kombajn gdy się go zapali po dość długim przestoju to kombajn na zimnym silniku nawet nie puści dymka(tak jest tesz na ciepłym),i tu zaczyna się mój problem gdy kombajn dostaje obroty robocze czyli maksymalne to z wydechu pojawia się dym w postaci strzałów ,i lekkiego obłoka dymu z wydechu.Co to może być za przyczyna? silnik nie bieże oleju nawet grama ciśnienie tesz jest bardzo dobre ,ładnie wkręca się na obroty,filtry powietrza paliwa są nowe a on dalej puszcza te kola dymu.Turbo ładnie gwizda równo parcuje jest mocny tylko mnie irytuje ten dym co może być tego przyczyną????

z góry dzięki za odpowiedzi

zenas    6
:P prawdopodobnie któryś z wtrysków przepuszcza pod obciążeniem lub jedna z sekcji pompy,szukałbym winy w układzie paliwowym,ew.sprawdź kąt.Bo z tych strzałów jak piszesz może wylecieć iskra. B)

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

cember16    0

może i masz rację pokmbinujemy coś przez zimę.Ale co do wtryskiwaczy z tego co mi wiadomo to 4 wtryski są nowe a 2 jeszcze orginalne więc przez zimę postaram je wymienić ,w tych wtryskiwaczach da się wymienić końcówki??

Wiadomość z agroFakt.pl

CONDOR    9

Miałem podobną sytuację w swoim bizonie. Pompa paliwowa była uszkodzona. Zawiozłem do dobrego gościa co zna się na rzeczy i jest teraz wszystko dobrze.

JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez abuk14
      Wiem, że były tematy o poszczegolnych kombajnach, ale myślę, że warto założyc taki temat aby wszystko było zebrane w jednym miejscu. Wpisujcie tutaj swoje problemy opinie o poszczególnych modelach itp.

Sam zastanawiam się nad kombajnem z takiej serii, najbardziej podoba mi się 975. Jak sie sprawuje ??
    • Przez daanny
      Witam mam problem z paseami jezdnymi w moim jd, na cofnietym przyspieszaczu są lużne a gdy wysunę przyspieszacz by szybciej jechać pasy niesamowicie się naciagają i robia się sztywne jak struna przez co bardzo szybko się wyciaga sie ten gruby dolny z ząbkami i przekładnia szybko się nagrzewa kombajn drży, gdy przyspieszacz cofne do tyłu by zmniejszyć predkośc pas dolny robi sie bardzo lużny zdecydowanie za lużny, a gdy gą naciagnę napinaczem to znów gdy przyspieszę to napina się niesamowicie,wariator wyglada że jest sprawny w dolnym kole tym na sprzegle tez wyglada że ładnie chodzi, jestem ciekaw jak to jest u was czy przy każdym położeniu przyspieszacza pasy są jednakowo napiete, na moje oko to w kazdej pozycji napiecie powinno byc jednakowe,co może byc przyczyną tego że tak sie dzieje? wszystkie propozycje mile widziane, dodam że wszystkie trzy pasy nowe i oryginalne.a wiadomoże gdy pasy są za lużne to kombajn mi zwalnia a gdy za sztywne to sie grzeja i wyciagają. prosze o pomoc :unsure:
    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
    • Przez lukus
      Witam mam taki problem że wymieniłem sprzęgło i teraz nie moge odpowietrzyc przegła. Nie Wiem co sie mogło stać . Proszę o pomoc.
    • Przez adam1980
      Witam wszystkich!  Mam prośbę czy ktoś może mi napisać ustawienia obrotów bębna, sit , klepiska, wiatru itd od różnych zbóż i rzepaku  do kombajnu john deere 2254 lub podobne pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.