Skocz do zawartości
qamil

BenQ C1250 pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gorzupiak    0

Poza tym że będziesz miał zdjęcia o dużej rozdzielczości to chyba oprócz tego nic ciekawego ten aparat niestety nie oferuje.

A ile chcesz przeznaczyć na aparat ?

A zastanawiałeś się na Benqu DC EI050t? ja posiadam taki własnie model i jest super jesli chodzi o amatorskie zdjęcia, wiadomo powiekszenia optycznego wielkiego nie ma, ale robi bardzo ostre zdjęcia, a na dodatek jest chyba z 20 funkcji robienia zdjec, poprostu robisz pstryk i wychodzi super zdjecie B)

mickas092    320

Jako swój pierwszy aparat miałem Benq DC C750 i nie polecam za bardzo marki Benq. Jak dla mnie jest zbyt delikatny bo wiadomo w jakich czasem warunkach robi się foty albo nosi aparat. Poza tym filmy jakie kręcił były bardzo słabe... B) Teraz mam Powershota A530 i choć kupiłem go jako używkę z przebiegiem ok. 800 fotek po zrobieniu 800 jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość filmów i fotek oraz dobry głos w nagraniach.

Tak że zastanów się nad Canonem B)

EDIT : Jako plus dla Canona - Dużo prostsza obsługa i zmiana ustawień :)

Henius91    576

a ile trzeba wydac za taki uzywany aparat co robi porzadne zdjecia i filmy?? bo tez mam BenQ DC C850 i nie polecam, zdjecia nie sa najlepszej jakosci a filmy to juz w ogole... a co powiecie na Canon Powershot SX110IS?? 10-krotny zoom optyczny i 9 MG Pixeli. w 400 zl za uzywany powinienem sie chyba zmiescic. albo Fujifilm S8100...

Bogdanek    0

Też przydałoby się mi zmienić mój stary aparat na nowy, ale ciągle brak kasy na to. Kiedyś, jak się już dorobię to sobie kupię niezłe cacko.

MgrLukash    114

Jaki polecacie Aparat w cenie do 250zł żeby robił dobre zdjęcia i nagrywał filmy w miare przyzwitej jakości?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się