Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jaro

Piknik z Mlekpolem

Polecane posty

jaro    164

Witam-będzie ktoś z AF na tej imprezie ?-można byłoby się spotkać...

My w tym roku zaproszenia nie dostaliśmy - i dobrze. :D W tamtym roku był to powrót do przeszłości... jedzenie na kartki i obroża na rękę, żeby wiedzieli kto zwykły a kto VIP( oni smycze mieli). Kolejki też przypominały PRL, były zawody zakładów, a raczej ich pracowników( np SM Kolno - SM Grajewo).Wydaje mi się, że jedyną frajdę miały tam dzieci, bo było dużo rożnych namiotów, trampolina, i jakieś liny. Z tego co jeszcze pamiętam to to, że pusty Toi Toi przy wejściu nie istniał. :)

KPK - Ochrona

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    164

Ponoć w tym roku poszli po rozum do głowy-stąd mniejsza ilość zaproszen...

Nikita_Bennet    101

a wszystko za pieniądze rolników zapewne :D

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

jaro    164

Nawet Sawicki był...wiedział chyba kiedy się zjawię bo zajechał dokładnie równo ze mną no i w nagrodę zrobiłem mu zdjęcie :D -ja potraktowałem tą imprezę w ten sposób-skoro i tak idzie "z mojego"-to co sobie żałować :) -tyle że kierowcy nie miałem  :).

jaro    164

Pojęcia nie mam-sporo ludzi parkowało bezpośrednio pod klubem-ciekawe ile taka imprezka może kosztować...? :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?