Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
przemrolnik

dopłaty bezzwrotne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemrolnik    13

witam! mam pytanie, jesli bym ukończył szkołe rolnicza, to bym mógł dostac jakies dotacje na np. nowy ciągnik? wogóle jakies srodki z unii? i bym miał góra 12ha, to jest jakas dopłata (dofinansowanie).

janczar810    245

dobrze sie na tym nie znam ale wydaje mi sie ze istnieje tylko jak dla Ciebie Młody rolnik z dofinansowaniem 75tys ale to juz w tym roku przepadło termin skladania wnioskow uplynoł prawdopodobnie 17sierpnia a czy nabor na przyszly rok bedzie sam jestem Ciekawy iz mam zamiar sie o niego ubiegać

dobrze sie na tym nie znam ale wydaje mi sie ze istnieje tylko jak dla Ciebie Młody rolnik z dofinansowaniem 75tys ale to juz w tym roku przepadło termin skladania wnioskow uplynoł prawdopodobnie 17sierpnia a czy nabor na przyszly rok bedzie sam jestem Ciekawy iz mam zamiar sie o niego ubiegać

termin składania wniosków jeszcze nie upłynął minister rolnictwa zwiększył dwukrotnie pulę pieniędzy przeznaczoną na ułatwienie startu młodym rolnikom

Wiadomość z agroFakt.pl

martinezo    16

możesz przecież skorzystać z programu Modernizacja Gospodarstw Rolnych, jest tylko jedno pytanie, czy będą jeszcze środki na to działanie???????? ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować