Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrekk1989

Brak mocy

Polecane posty

Witam mam zetora 9145 i nie wiem co go"boli":) nie ma siły bujnąć się na 1 na 2 przełożeniu a robiąc gruberem o szer.2,6 na głębokość około 7 cm jeżdzę 2 na 1 przełożeniu i gaz opór i nie mam pomysłu co może być przyczyną szukałem ale nie znalazłem podobnego tematu proszę o radę.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojno33    8

oznaki są takie, że traktor ma wysokie obroty jak stoi, a przy ruszaniu ciężko mu się bujnąć coś takiego

lukaszz110    2

@wojno33 człowieku o czym ty w ogóle piszesz, jak z powodu sprzęgła ciągnik nie ma mocy jedno sie drugiego nie trzyma,

jak masz takie pierdoły pisać to lepiej nie pisz bo robisz ludziom mętlik w głowie.

@Piotrekk1989 napisz dokładnie jakie są objawy co sie z nim dzieje, bo troche nie zrozumiale napisałeś swojego pierwszego posta,

z tego ( nie ma siły bujnąć się na 1 na 2 ) wnioskuje że ciągnik gaśnie ???? na jedynce rzymskiej czy jedynce polowej jak kto woli i 2 biegu po prawej stronie nie ma siły go uciągnąć ?????

napisz co sie dzieje z ciągnikiem w jaki sposób nie ma siły tego grubera pociągnąć?????????????

1 czy gaśnie

2 czy ślizga sie sprzęgło czy kontrolka sie świeci od żółwia

3 czy w dziwny sposób <ziargotlą> tarczki w wzmacniaczu

4 czy filtry paliwa były wymieniane lub czyszczone

5 czy czyściłeś filtr tzw. bąka taki filtr po prawej stronie przed pompą wtryskową

6 czy czyściłeś <wymieniałeś> filtry z lewej strony pod stopniami

7 czy odkręcałeś taką śrubę na klucz 32 na której są magnesy wyłapujące opiłki z zębatek

wszystko ma znaczenie

napisz objawy braku mocy co sie dzieje na I i 2 biegu ????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez skok
      Witam
      Mam zetora 12145 turbo i chce kupić do niego głebosza 5 łap na zabezpieczeniu kołkowym ziemia 3i 4 klasa płasko głebokosc pracy ok. 50 cm
      czy ten ciągnik da sobie z nim rade ????
    • Przez wiktor1967
      Witam.Rozebałem wczoraj silnikw zetorze 8011 do wymiany tuleje i tłoki i mam mały problem na tłokach mam po trzy pierścienie.Na forum wszyscy piszą że trzy pierścienie są przy silniku z turbo a przy wolnossącym cztery.Ja mam silnik bez turbiny raczej nic przy nim nie było robione wał nominał typ silnika zetor 8001.Co teraz zrobiić kupić zestaw naprawczy na trzy pierścienie jak było czy na cztery?
    • Przez koza89
      Cześć, 
      mam problem z pompą paliwową w Zetorze 8111 (89-90 rok).
      Tydzień temu podczas talerzowonia (ok 1 h) ciągnik stracił moc i zaczął brzydko pracować. Odpalał ale wolno wchodził na obroty i nie miał mocy. Na drugi dzień nie odpalił.
      Zawiozłem pompę do pompiarza i okazało się że pompa została zabita jakąś mazią.
      Pompiarz stwierdził, że tak już ten typ ma i on nie wie dlaczego i że dużo osób ma ten problem nawet w nowych Zetorach.
      Pompę wyczyścił i po założeniu było OK przez około 1 godzinę - problem powrócił.

Zanim znowu wyczyszczę pompę chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną takiego stanu.
      Może ktoś z Was miał taki sam problem z pompą paliwową w swoim Zetorze?     

Odnośnie Zetora 8111 ZTS : 
      rocznik 89-90 olej Superol CC 30 wymieniony ok. 70 mth temu ciśnienie oleju w granicach ok 3 atmosfer pompa była regenerowana ok 1 roku temu bąk zamieniony przejściówką i dwoma filtrami 
    • Przez SmalcuXD
      Jaki ma być ustawiony luz na zaworach w zetorze 8011 ?
    • Przez Niki1986
      Witajcie,
      Chcę zrobić przegląd swojego zetora i mam takie pytanie, co należy zmienić podczas takiego przeglądu i na co zwrócić uwagę? Olej w silniku, oczyścić filtr(bąk), wymienić olej w skrzyni biegów(czy tam wchodzi 52 litry i jaki olej trzeba kupić gl-4?) i założyć jakieś nowe uszczelki?( wiecie to chyba groszowe sprawy a chcę mięć spokój, czy pasują od c385), zmieniać termostat? Bo nie wiem jak to wygląda po poprzednim właścicielu...