Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witajcie, jakiś czas temu zakupiłem pług Unia Ibis Vario 4S. Mam problem z ustawieniem szerokości orki, ponieważ po podłączeniu przewodów od siłownika szerokości do ciągnika i próbie zmiany nic się nie dzieje. Widać, że ciśnienie jest bo napręża przewody, ale siłownik nic się nie rusza. Sam obrót pługa wraz z liniowaniem działa bez zarzutu. Może coś źle podłączam, tzn obrót pod jedno parę wyjść, szerokość po drugą. Co może być przyczyną?
Opublikowano

To szukaj przyczyny przy pługu albo jest jakoś zabezpieczony sworzniem może do transportu czy coś żeby nie mozna było przestawić albo siłownik stoi dęba lub napewno jest przy siłowniku zawór jednostronnego działania żeby olej się nie cofał z siłownika do węża to może być w nim przyczyna ze się zastal. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v