Polecane posty

Mecha    110

Witam, zastanawiam się jakie zbrojenie zastosować pod bin 28 oraz jaką podbudowę. Za odpowiedzi z góry dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1293

fi 12,  oczko 12 góra i dołem, standard dla małych silosów, i dobrze zagęszczona podbudowa,   ile on ma ładownosci?


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Nie dostałem nic więcej. Ale ja i tak po swojemu zrobiłem. Wkoło belka z czterech prętów fi10 a do belki przykręcona podwójna siatka jedna na fi10 a druga na fi12. Jak na moje to i tak za dużo. Takie zbrojenia robiliśmy w robocie pod biny 250 ton. A w latach dziewięćdziesiątych znajomy wcale nie dał zbrojenia pod biny 50 i 60 ton i nic się po dzień dzisiejszy nie rozkraczyło. Ale ja do niczego nie namawiam ani nie sugeruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

A jaka podbudowę stosowaliście? Jak duże okienka w siatce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek2201
      Witam Czy ktoś się orientuje odnośnie wymogów zbiornika dwupłaszowy na ON? Czy każdy musi mieć jakiś atest czy tylko te powyżej 2500 l. Znalazłem ogłoszenia o takim zbiorniku i jestem ciekaw czy by się nadawał. Ewentualnie z kim się kontaktować żeby się czegoś dowiedzieć. https://www.olx.pl/oferta/zbiornik-na-paliwo-dwuplaszczowy-1000l-pcv-zbiornik-na-rope-olej-CID757-IDxLJ1u.html
    • Przez szymek321
      witam, chciał bym się dowiedzieć od osób które robiły, mają kultywator 1,8 m szerokość, 11 zębów, 3 rzędy. Z jakiego materiału najlepiej zrobić ramę kultywatora? interesuje mnie tylko zrobienie ramy. Wymiary jakie są między rzędami?  jeśli ktoś by miał zdjęcia takiego kultywatora to chętnie je zobaczę, jeśli by się dało to prosił bym o zdjęcie z podpisanymi wymiarami kultywatora. POZDRAWIAM
    • Przez ktomek154
      Cześć wszystkim! Stoję przed wyborem silosów zbożowych i mam dylemat jaką firme wybrać. Może ktoś posiada silosy lejowe u siebie i chciałby się podzielić informacjami na ich temat? Ładowność jaka mnie interesuje jest w przedziale 150-210 ton
    • Przez ktomek154
      cześć, mam w planach budowę kurnika dla brojlerów. Na początku jednak chciałbym zapoznać się z tym tematem. Można przerobić starą chlewnie na kurnik? wymiary 12 na 40 metrów. da radę to przerobić w miarę tanich pieniądzach?
    • Przez 7534
      Witam, tak jak w temacie kupie zbiornik do opryskiwacza 400-600l
      Pozdrawiam
      Rafał
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj