ziutek92

Renault Ares 816 kosz walka wom

Polecane posty

ziutek92    27

Witam panowie czy kosz walka wom jest jakieś magiczny sposób bez rozpołowienia pomiędzy skrzynia a mostem? Czy idzie go wyciągnąć z którejś stronimy z lewej bądź z prawej po wykręceniu pompy?

89DD006C-5606-4CFA-A301-25E592B9C45C.jpeg

Atari    8

zapytam, a co będziesz robił?

ziutek92    27

rozebrałem skrzynie bo miałem popalone tarczki od rewersu i filtr hydrauliki mi zabijało i postanowiłem wymyć resztę skrzyni ropownica i zobaczyć resztę tarczek, odkręciłem pokrywę od spodu wałka przedniego napędu i wypadł mi kawałek przekładki metalowej, ewidentnie pasuje gabarytem tarczek wałka womu lub napędu. Kosz napędu przejrzałem, i jest ok. Chciałem zobaczyć kosz wom. Po odkręceniu lewej pompy widzę ze, chyba jest to nie możliwe bez rozpołowienia pomiędzy skrzynia a mostem. aczkolwiek może się mylę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez radek997
      Witam mam problem a mianowicie Renault 90 34 straciło ciśnienie oleju. Na maks obrotach jest 1. Jakieś 150godzin temu robione były pierścienie i głowice a teraz zaświeciła sie kontrolka. Ktoś coś podpowie gdzie szukać i jak ewentualnie sprawdzić pompę. Silnik chodzi równo nic się nie tłucze. Coś gdzieś czytałem ze jest jeszcze gdzieś jakiś zawór może to i on. Panewki chciałbym wykluczyć 😅 jak było to robione panewki korbowodowe wyglądały na dobre 
    • Przez MichaAntczak
      Witam! Dziś uruchamiłem traktor w garażu po tygodniowej przerwie. Przy wciśnięciu sprzęgła aby zadziałał czujnik przy rozruchu zauważyłem że działa ono bez żadnego oporu choć wcześniej trzeba było sporo wysiłku aby je wcisnąć do końca. Pomyślałem że olej spłynął całkowicie z przewodów i uruchomiłem go. Niestety okazało się że oprócz wspomnianego sprzęgła wszystkie podzespoły działają właściwie - wspomaganie, podnośnik z packiem - wszystko ok. Traktor na włączonym silniku chodził pół godziny i dalej to samo. Sprzęgło tak jak wcześniej naciska się bez żadnego oporu i przy włączonym biegu rewers nie daje się wrzucić - zaczyna już jechać na rewersie dociśniętym czy to do przodu czy do tyłu bez wejścia dźwigni na właściwe miejsce czyli czuć że to sprzęgło wogólę nie działa tak jak powinno. Co się mogło stać na postoju? Pompka sprzęgła się zapowietrzyła czy uszkodziła? Czy jakaś linka gdzieś pękła i dlatego sprzegło wciska się lekko? Wjechałem do garażu tydzień temu i wszystko było ok? Jestem zirytowany gdyż kupiłem ten traktor 2 tygodnie temu i nie znam się na nim za bardzo, już były problemy z przednim mostem a teraz jeszcze to... Może ktoś wie co go boli...

• Przez ziutek92
      Witam panowie zacząłem rozbiórkę swojej areski i zatrzymałem się w tym miejscu i nie wiem co zrobić proszę o pomoc z góry dziękuje 

• Przez Mariusz207
      Witam szukam obudowy filtra tego nad maską do Renault Ares 550 RX są dwa rodzaje więc dodaję zdjęcie która może ktoś ma używkę na drugim zdjęciu to co mam dodam że filtr mam i tą blachę nad filtrem prostokątną brak obudowy może ktoś pomoże  

• Przez Mati121
      Witam mam problem z Renault 85.14s 
      Odpala pochodzi chwilke, I gaśnie.
      Paliwo dochodzi, pompa odpowietrzona 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj