PodlasiakTV

Prasa Kverneland 6250

Polecane posty

PodlasiakTV    12

Witam posiada ktoś taką prasę jak w tytule i zna sie dobrze? mam kilka pytań co do sterownika paru ustawien itp 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Renault546
      Witam mam taki problem gdy wywalam zrobioną bele przy zamykaniu klapy włącza się mechanizm od siatki. Co to może być?

• Przez Bolo3
      Zakupiłem ostatnio prasę NH 835,jest to  moja pierwsza prasa, wczoraj prasowałem pierwszy raz i 3 baloty poszły elegancko. Niestety przy kolejnych nie chciała mi odcinać siatki, wskazówka opuszczała się na nóż ale siatka się nie odcinała i cały czas owijała balota. Poradzi ktoś gdzie może być problem? 
    • Przez kwiatekstokrotki
      witam, powiecie jak macie oryginalnie u siebie ustawioną srubke regulacji cisnienia na tej cewce elektrozaworu w feraboli? (zaznaczylem strzałka na czerwono).  Problem polega na tym,że podczas prasowania ciągle spada napięcie pasów i belki nie wychodza super zbite,pomimo że na komputerze ustawiam przedkomore na off oraz oba maxymalne cisnienia i poczatkowe oraz koncowe. musze dzwignią rozdzielacza w ciągniku co chwila napinac pasy, by belki wychodzily ,,w miare"" a mysle ,ze po rozpczeciu zwijania, napieciu pasow prasa juz powinna trzymac cisnienie, czy może problem leży gdzie indziej? poradzcie cos...

dodam, u mnie była nakrecona nakretka fi 6 i podkładka 

• Przez ZiemowitD
      witam, chce kupić prasę rolująca zmiennokomorową, głównie do słomy, sporadycznie siano,. zależy mi aby byla to prasa mało awaryjna, wydajna, cena do ok.100 000 zł.
    • Przez Wojtkiewicz
      Witam,
      Czy wyjmował ktoś wałek docisku siatki(srebrny, metalowy) w prasie krone round pack 1250 i wie jak to w prosty sposób zrobić? 
      Druga kwestia, to jak wyjąć blachę, po której spada siatka do komory? 
      Wałek i blacha są zardzewiałe i chciałbym je wyszyscic, bo siatka często zawisa na tej blasze lub nawija się na wałek. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj