Polecane posty

Witam stoję przed dylematem wyboru kombajnu. Z056 czy mercator . Areał 15ha. 

Jakie wasze opinie o tych 2 kombajnach

wojtal24    834

kazdy dobry zalezy od stanu maszyny w bizonie tanie czesci slabej jakosci szybko i latwo dostepne w claasie troche drozdze ale moze lepsze dluzej wytrzymuja

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Huberts
      Dzień dobry potrzebuje pomocy mianowicie planuje kupić kombajn zbożowy Massey Ferguson 620i nie wiem czy to dobry pomysł. Nie wiem czy są awaryjne, czy da się dobrze młócić soję i łubin, oraz nie wiem jakie ma regulacje.
    • Przez Deutz7206PL
      Witam, przymierzam się do zakupu kombajnu i mam na uwadze massey ferguson 845 4,2m heder, hydrostat... I proszę o opinię tego kombajnu i na co uwazac itp
    • Przez janusztracz73
      witam mam w planach zakupić kombajn New Holland clayson 140 chciałbym o nim uzyskać informacje. Jaki mogę jeszcze brać pod uwagę link do new hollanda  http://olx.pl/oferta/kombajn-zbozowy-new-holland-CID757-IDgoR1H.html#90ca18e46b
    • Przez TheZielonyJohny
      Witam. Poszukuję opinii porównawczych tych dwóch modeli : Lexion 6700 oraz JD T660.  Przyrząd żniwny 7,5m / 8 rzędów QQ. 
    • Przez Daro44
      - New Holland CX seria 8
      - Lexion seria 6xxx
      - John deere w lub t 660

Szukam coś w okolicach 350 km 7,5 m kosa.  Uprawy to jęczmień jary, rzepak ozimy , pszenżyto mniej więcej po równo. Areał 400 ha.
      Nie wiem czy sie uda coś na ten sezon dostać ( wchodzą w gre tylko te co na placu lub lekko użwane badz demówki)
       Ma ktoś jakieś doświadczenia z takimi maszynami ? Czy warto dopłacać za markę ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj