Polecane posty

jondir989    5

Siema,  o co chodzi z zaworami w poidłach PM 5 macro pool?  

Za każdym razem jak kupię to poidło z zaworem to zawór puszcza wodę..

Karollorak93    109

Po pewnym czasie się zużywa, w starszych poidłach są zaworki metalowe w tych nowych już gumowe. W tych starych była regulacja docisku sprężynki jak sprężynka nie odbija tak jak trzeba to język wciska tą głowiczkę i się leje. 

Bercik92    1156
Te poidła nie nadają się... Lepsze są te czarne "niemieckie"

Wiadomość z agroFakt.pl

jondir989    5

Dla mnie to jakieś nieporozumienie żeby kupować nowe poidło a tu cyk leje się z zaworu. . .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SamaPrawda
      Witam, cały czas po głowie chodzi mi modernizacja obory na krowy mleczne, aktualnie krowy są ustawione głowami do ścian, karmić trzeba systemem "widłowym" A obornik usuwany systemem "widłowo taczkowym". Najprościej było by je po prostu odwrócić, ale chodzi mi cały czas pomysł o Przerobieniu na luz. Niestety z powodu wymiarów jest to nieco problematyczne, obora w środku ma około 10.5m 2x3.70 stanowisko i 3.10 korytarza który najpewniej zostanie stołem paszowym. nie da się za dużo zdziałać z wymiarami z powodu słupów. W Internecie trafiłem na system który się nazywa kombiboksy, stół paszowy na środku i po dwóch stronach legowiska, obora wygląda praktycznie jak uwięziówka, zastanawia mnie tylko czy to wszystko się zmieści, korytarz paszowy około 3m legowiska 170cm i zostaje na korytarz gnojowy/spacerowy 2m. W teorii powinno się to sprawdzić, jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to śmiało można pisać.
    • Przez darkowe1
      Witam mam możliwość zakupu dojarki westwala rps 7 czy da radę na 3 konwie doić ? 
    • Przez mat22889
      Witam jestem w trakcie przebudowy starego budynku na oborę, planowo miało być na głęboką ściółkę boksy wymiary mniej więcej 6x6 stół paszowy na środku 4m. Teraz myślimy żeby jednak zrobić to na rusztach bo w okolicy kłopot ze słomą. Jako że jest to przeróbka starego budynku(cały rozebrany, posadzki dach tak że zostały 3 ściany) nie mogę sb jednak pozwolić na bardzo głębokie kanały pod rusztami i ty pytanie jaka minimalna głębokość może być takich kanałów? 1m będzie wystarczająco żeby gnojówkę wymieszać? Problem jest tylko w 2 pierwszych boksach reszta będzie budowana w przyszłości i tam będzie już minimum 2m głębokości. Pytanie czy w kojcach 6x6 gnojówkę wymieszam beczka? Wąż pod ruszta i wepchnąć 5kubikow wody tak żeby gnojówka się ruszyła ? Wiem że obieg gnojowki pod rusztami musi być 
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie jaki rodzaj uwiezi bedzie najlepszy dla opasów? Uwieź jarzmowa bedzie dobra? A może łańcuch złobowy podwójny? Stół paszowy będzie na wysokosci jakichs 40 cm od posadzki na której bedzie bydło, aktualnie w starej oborze bydło jest na łańcuchach żłobowych wiec nie mam doswiadczenia jak to wygląda przy uwiezi jarzmowej 
    • Przez tupac12
      Witam ostatnio zrobiłem sobie wyciąg linowy do obornika i mam taki problem otóż na bębnie przekładni jeśli wyciąg chodzi to lina zachodzi na siebie wiecie może jak z tym sobie poradzić
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj