darkangelus90

Obciążnik TUZ Valtra

Polecane posty

Witam,

Jeśli ktoś chciałby/miałby obciążnik na TUZ do Valtry ok 1000kg (900kg) i chciałby/mógłby się zamienić czy się jakoś dogadać to niech da znać. Ja mam oryginalny wzięty razem z ciągnikiem 650 kg (szary, betonowy, stan wzorowy) do T144 jest stanowczo za mały.

Pozdrawiam

RU68    1069

mam oryginał  żeliwny chyba 900 kg  to akurat nawet na T174 za dużo przy pneumatycznej amortyzacji (wyprzedzam pytanie nie zamienię na beton) 

No akurat za żeliwny to sam bym się nie zamieniał, beton za beton oczywiście :D. Zapomniałem dodać, że Lubelskie. 650 kg to śmiechowo do transportu tylko, do jakiejkolwiek maszyny powyżej 2t podbija przód (i jeszcze od dźwigni zależy).

Wiadomość z agroFakt.pl

RU68    1069

Kuchn striger 2,6t Maxima z nawozem ponad 3 tony głębosz 3 tony długi pług obrotowy vario z non stop 3,2 t to wszystko bez problemu idzie i to na ziemi gdzie bez blokady ani metra nie rozumiem w czym problem wręcz uważam że zbyt duży ciężar z przodu źle działa na podbicie podnośnika z ciężkim narzędziem .Masz oś amortyzowaną ?

Napisano (edytowany)

Nie chcę się tutaj prawdać co i jak i w ogóle ale uważam że 900kg by był idealnie i uniwersalnie. Ośka jest amortyzowana, nie wiem czy w serii T może nie być. Znajomy sieje kukurydze T214 z 6 rzędowym Kvernelandem Optimą i ma 1.5 tony obciążnika. Teren płaski jak lotnisko, lekkie wzniesienia od czasu do czasu...

W każdym bądź razie jeśli ktoś jest chętny na zamianę/podmianę to zapraszam do kontaktu.

Edytowano przez darkangelus90

RU68    1069

Sieje Maximą to bardzo ciężki siewnik do środka idzie 1500 kg nawozu i sieje Valtra  8350 na wąskich kołach  bez problemu (fakt przód waży 3,5 t a tył 2,5 t )  mam jeszcze N-ki i też przypuszczam że powinno iść .Optima i lżejsza i mniej nawozu więc chyba ci bajki opowiada -z lepiej żeby na dziurach  przód podniosło niż aby zerwało układ zawieszania  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xxxMarcin3
      Witam. Czy ktoś z was jest może uzytkownikiem tego modelu . Prosze o opinie . I Czy byście  ją polecili . 
    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Prop
      Witam mam problem z ciągnikiem Valtra t190 a dokładniej podczas jazdy blokuje kierownicę że nie da się kręcić aby odblokować trzeba włączyć i wyłączyć panel hydrauliczny, do tego dochodzi jeszcze czasami że nie działają biegi i dopiero po zgaszeniu i odpaleniu ciągnika ponownie zaczynają działać
    • Przez vat
      Jakie powinno być ciśnienie otwarcia wtryskiwacza w ciągniku Valmet 8400 silnik SisuDiesel 620DS?
    • Przez Prop
      Szarpie podczas ruszanie do przodu i do tyłu. Liczę na pomoc  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj