matigospo

Stuk na każdym biegu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matigospo    0

Witam mam problem od dłuższego czasu , w c 360 mam stuki na każdym biegu ciężko określić skąd one dochodzą ale odczuwam je pod nogami ,mechanik mi niby rozbierał skrzynie niby wszystko okey w czym może tkwić problem

Wiadomość z agroFakt.pl

igor10246    314

jak na każdym biegu to może być reduktor lub atak/zwolnice, lub sam mechanizm różnicowy 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

robert1226    583

Mechanik widział i słyszał co i jak i diagnozy nie postawił , a my mamy to wiedzieć ciekawe w jakim cudem.

• Like 1

jaco512    319

Ustaw reduktor na luz i wtedy posłuchaj skąd wychodzi pukanie

aezakmi666    18

U mnie było tak na terenowych czasem się odzywało z glebogryzarka . Tryb z reduktora był wywalony. I tak samo stuk był z podłogi

matigospo    0
21 godzin temu, robert1226 napisał:

Mechanik widział i słyszał co i jak i diagnozy nie postawił , a my mamy to wiedzieć ciekawe w jakim cudem.

Chyba po to pisze może ktoś miał taki problem jak nie potrafisz odpisać w temacie to się nie odzywaj ..

robert1226    583

To ci odpowiem na każdym kole zębatym może ci stukać począwszy od walka sprzęgłowego skończywszy na zwolnicach wszystkie koła do przejrzenia ewentualnie wymiany  teraz zadowolony z odpowiedzi .

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agra
      Proszę o opinie odnośnie tanich opon diagonalnych do c 360, jakie posiadacie i jak długo. Ciągnik używany  do 100 mth w roku . Gospodarstwo 5 ha. Tylko rośliny 
    • Przez perkins3382
      witam wymieniał ktos hak zaczepu górnego w c360 cos w stylu mf od czego bedzie pasował?
    • Przez Maciek90
      W moim C-360 mam problem z blokadą. A mianowicie jak obraca mi się jedno koło i wcisnę blokadę to czuję tylko że coś tam przeskakuje a drugie koło dalej stoi. Tak samo jest kiedy wcisnę najpierw sprzegło i potem blokadę, dalej kręci tylko jedno koło. Słyszałem już wiele o tym że blokady w C-360 są bardzo nie udane i często się psują. Jak to jest z nimi naprawdę i na czym polega ewentualna ich naprawa?
    • Przez kryzio
      kupię koła o wymiarach 11.2-36r do c360
    • Przez Bonex157
      Czesc, moze mi ktos powiedziec jaki wymiar jest mocowan gwiazdy w tylnim kole c360 od jednego do drugiego  jest ich 6
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj