Robert695

łożyska case 5150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wolfrat_pl    0

Witam, 
jeśli problem jest nadal aktualny i z tego co się domyślam chodzi o pompę hydrauliczną to na pewno chodzi o łożysko nr. katalogowym 1995417C1 oraz panewki o nr. 130503H. Myślę, że pomogłem. Jeśli chcesz kupić te produkty taniej to zachęcam do kontaktu 733 028 640. Na stronie www.wolfrat.pl znajdziesz więcej informacji.

Robert695    1

Witam kolego.

Tak chodzi o pompę hydrauliczną tłoczkową.

czy masz jakiś rysunek pompy z numerami tych łożysk.

Bo ja nie mam takiego rysunku i nie wiem czy o te same nam chodzi.

mam prawie 3 tys. stron do tego case.

a numerów nie mam.

Możesz podesłać ten schemat/

Wiadomość z agroFakt.pl

ovi    149
wolfrat_pl napisał:

Witam, 
jeśli problem jest nadal aktualny i z tego co się domyślam chodzi o pompę hydrauliczną to na pewno chodzi o łożysko nr. katalogowym 1995417C1 oraz panewki o nr. 130503H. Myślę, że pomogłem. Jeśli chcesz kupić te produkty taniej to zachęcam do kontaktu 733 028 640. Na stronie www.wolfrat.pl znajdziesz więcej informacji.

To nie są łożyska pompy tylko koszy, jakiś naciągacz

Robert695    1
25 minut temu, ovi napisał:

To nie są łożyska pompy tylko koszy, jakiś naciągacz

no właśnie wpisywałem w google numery to łożyska koszy wyskakują

Robert695    1

no ludzie czy tak ciężko pomóc.

poprostu czuje że moja pompa szykuje sie do roboty.

więc zbieram części

Robert695    1

witam.pewien Pan z aukcji internetowej mi podał.

jak ktoś chce to pisac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Alldore
      Witam
      Mam nietypowe pytanie czy ktoś z was zakładał układ hamulców hydraulicznych do ciągnika albo inaczej mówiąc wyjście hydrauliczne do hamulców w przyczepach. Na forum niegdzie nie mogę tego znaleźć. Jestem ciekaw ile to kosztuje. Pytałem się o pneumatyczne i koszt to +/- 10 tyś
      Ciągnik to Case farmall 115u 
      Pozdrawiam 
    • Przez Jkw2003
      Witam. Poszukuję katalogu części do Case 3230. Byłbym bardzo wdzięczny za jaką kolwiek odpowiedź😁. I jeszcze pytanie czy wie ktoś jakich wymiarów ma być podkładka pod wtryskiwacz w case 3230??
    • Przez krzys1414
      Witam.
      Mam parę pytań odnosnie ciągnika case 4230 pro, w temacie ciągników jestem lajkiem wiec proszę o wyrozumiałość. 
      1.Do czego służą te trzy wajchy zaznaczone na zdjęeciu plus ta przed ostatnia koło tylniej szyby??
      2. Brakuje dolnego zaczepu. Jaki kupić znajdę to gdzieś bez problemu??
      3.Swiecąca się kontrolka gdy przekręce zapłon plus mrygająca kontrolka z wykrzyknikiem. Po zapaleniu ciągnika kontrolki gasną. co może to oznaczać? 
       Z góry dziękuję za pomoc :)

• Przez Ursus2345
      Witam  jestem zainteresowany ciągnikiem case 1690  z 1982 roku co sądzicie o nim jakie spalanie, jak z dostępem do części, jaka skrzynia biegów czy ma on półbiegi. Jaki komfort pracy. Może ktoś posiada taki egzemplarz. 
    • Przez MirekIzdebski
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ze skrzynią biegów w international 733 coś zaczyna zgrzytać, nie chce od razu robierac jej. Chciałbym wymienić olej ale nie wiem gdzie bagnet bądź śruba która odpowiada za stan oleju. A może ktoś wie ile powinno być oleju w skrzyni?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj