Polecane posty

Politek98    0

Witam, jestem właśnie w trakcie szukania przyczepy, i też na trafiłem na te przyczepy Brandys, i też bym z chęcią posłuchał użytkowników tych przyczep 👍

Piotrass    9
  • Polecam lekko chodza tylko patrzcie na ramy bo mialy delikatne ja u sb wzmacnialem, Moim zdaniem lepsze od HLki

Wiadomość z agroFakt.pl

qwerty123    6

to dobre przyczepy czechosłowackie mam taką w papierach ma 10 t, wywiozła tysiące ton ziemi i innych rzeczy, mechanicznie ok, wymieniałem tylko uszczelniacz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez panmino
      Czołem, kupuję przyczepę towarową do auta i zauważyłem, że mam do wyboru burty blaszane lub ze sklejki. Do tej pory miałem blaszane burty i nie wiem do czego mogłyby być lepsze ze sklejki. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
    • Przez artur04c
      Witam, mam problem z przyczepą z wywrotem, otóż dwa razy zablokował mi się tylni siłownik. Podczas wysypu normalnie podnosi, ale przy próbie opuszczenia tłoczysko tylne nie chowa się. Siłownik zbudowany z "dwu tłokowego wysuwu" i ten grubszy element się nie chowa, jak pojadę po nierównościach z niewielką prędkością to normalnie chowa się. Czyżby pierścienie plastikowe/teflonowe stwarzały ten problem? siłownik sam z siebie jest suchy. Dziwi mnie, bo kiprować można, ale złożyć sie nie chce. 
    • Przez Kizo
      Czy ktoś ma może w przyczepie lub innym sprzęcie instalację hamulców hydraulicznych zamiast pneumatycznych. interesuje mnie ile może kosztować przerobienie przyczepy na hamulce hydrauliczne.
    • Przez ursus1395
      waszym zdaniem jakie lepsze koła są przy przyczepie d 47 a czy d 47 b bo d 47 a ma koła wysokie a d 47b ma balonowe bo po polu do jazdy lepsze balonowe te małałe a po szosie i utwardzonych drogach lepsze podobno te wysokie przy balonówkach felgi pękają podobno jak się zastawy zrobi albo drzewa wiecej naładuje czekam na wasze opinie!!
    • Przez krzys111
      Nie mam gdzie garażować przyczepy do bel, stoi pod chmurką. Zastanawiam się nad postawieniem jej na cegłach aby koła były w górze i przykryć plandeką. Ale czy w ten sposób jeszcze szybciej rdza nie będzie żerła. Kumpel przykrył kosiarkę rotacyjna folią i na wiosnę miał bąble na farbie. Czy ktoś praktykował przykrycie przyczepy? Dzięki za pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj